Przeskocz do treści

Już po Marszu! Mamy dla was relację video oraz zdjęcia. Wszytko znajdziecie na THC TV http://thc-thc.tv/2016/05/30/marsz-wyzwolenia-konopi-2016-warszawa/

marsz-wyzwolenia-konopi-2016-warszawa (19)

4

cannafest 2015, Praga, festiwal, targi, konopi

W dni 6, 7, 8, listopada 2015 w Pradze odbył się Festiwal Konopi czyli CannaFest 2015. Są to wielkie targi konopi na które zjeżdżają się firmy, wystawcy z całego świata z dziedzin związanych z konopiom. Wielka impreza na której jest co zwiedzać, oglądać. Mnóstwo SeedBanków sprzedających nasiona konopi indyjskich oraz czołowi producenci zajmujący się produkcją nasion cannabis. Na targach były również firmy z segmentu GrowShop zajmujące się sprzedażą i produkcją nawozów, lamp, namiotów uprawowych, wentylatorów, hydro oraz wszystkich innych akcesoriów do uprawy rośli. Nie zabrakło również firm z kategorii HeadShop które oferowały fajki wodne i inne akcesoria dla palaczy. Na targach konopnych CannaFest można było również zobaczyć wystawców z leczniczymi ziołami czy firm zajmujących się produkcją ubrań wykonanych wyłącznie z konopi. Były też firmy produkujące i sprzedające napoje z konopi.

Zobacz koniecznie naszą relację video z tej imprezy.

Zapraszamy
Realizacja sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM

Jak co roku mamy dla was do obejrzenia relację video z Marszu Wyzwolenia Konopi 2015 w Warszawie. Jak przebiegł Marsz w tym roku? bardzo spokojnie, zdecydowanie najspokojniejszy pochód tego dnia w Warszawie, były również inne które nie były tak spokojne ale może zostawmy inne gdyż nas interesuje Legalizacja Marihuany i o to powinniśmy walczyć. Niepokojący jest fakt że z roku na rok przychodzi coraz mnie osób na Marsz. Tak że to na pewno trzeba poprawić, tą frekwencję.

Na oglądanie Zaprasza! Ekipa sklepu z nasionami marihuany http://www.thc-thc.com

Już po Marszu Wyzwolenia Konopi 2014 w Warszawie. Zobacz nasz film z Marszu. Sporo udało nam się wyłapać, przemówienie Babci Ganji z USA oraz przemówienie Profesora Jerzego Ventuli, Jointy, blanty Flagi.

Realizacja video sklep z nasionami marihuany http://www.thc-thc.com

I po Marszu Wyzwolenia Konopi. Który odbył się w Warszawie 25.05.2013 Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji video.

I po Marszu Wyzwolenia Konopi. Który odbył się w Warszawie 25.05.2013
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji video.

Marsz Wyzwolenia Konopi 2012 Warszawa Realizacja Video: WWW.THC-THC.COM

Marsz Wyzwolenia Konopi 2012 Warszawa
Realizacja Video: THC-THC.COM

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.