Przeskocz do treści

Vancouver 2010: Kanada pachnąca marihuaną

vkpm Igrzyska w Vancouver mogą przejść do historii jako "igrzyska marihuany". Jej palenie jest w tym mieście formalnie zakazane. Ale tylko formalnie... Tak naprawdę liście cannabis można tam kupić bez problemu, a miejscowa policja zapowiedziała, że będzie kopcących "pouczać, że to nielegalne". W Kanadzie działa oficjalnie Partia Marihuany, która domaga się legalizacji jej używania, jej prezes Marc Emery ma w Vancouver sklep z używkami. Warto dodać, że marihuana jest na liście środków dopingujących. Znalezienie w organizmie zawodnika substancji THC powoduje jego dyskwalifikację. Czy polskie prawo też powinno został zliberalizowane jeżeli chodzi o dostęp do marihuany? se.pl

Pigułki z leczniczą marihuaną-09844

Igrzyska w Vancouver mogą przejść do historii jako "igrzyska marihuany". Jej palenie jest w tym mieście formalnie zakazane. Ale tylko formalnie...

Tak naprawdę liście cannabis można tam kupić bez problemu, a miejscowa policja zapowiedziała, że będzie kopcących "pouczać, że to nielegalne".

W Kanadzie działa oficjalnie Partia Marihuany, która domaga się legalizacji jej używania, jej prezes Marc Emery ma w Vancouver sklep z używkami.

Warto dodać, że marihuana jest na liście środków dopingujących. Znalezienie w organizmie zawodnika substancji THC powoduje jego dyskwalifikację.

Czy polskie prawo też powinno został zliberalizowane jeżeli chodzi o dostęp do marihuany?

se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.