Przeskocz do treści

Marihuana

m Holandia ma reputację kraju narkotyków i narkomanów. Tą reputację zawdzięcza ten kraj swojej unikalnej w świecie polityce tolerowania narkotyków. Ta liberalna polityka owocuje tym, że Holandia liczy stosunkowo niski procent narkomanów i mimo, że miękkie narkotyki (soft drugs) jakim jest marihuana (także pod nazwą: trawka, marycha, hasz, itp) są legalnie w sprzedaży to jednak Holandia ma z tym mniej problemów niż inne kraje europejskie o USA nie wspominając. Największe problemy w Holandii stwarzają “drugs-turyści” z sąsiednich krajów (głównie Francja i Niemcy) przyjeżdżający tu tylko po to aby się napalić trawki do woli. Holendrzy tradycyjnie już od czasów hippisowskich palą i tolerują miękkie narkotyki. Dzisiejsi politycy tego kraju w większości sami byli studentami pod koniec lat sześćdziesiątych i sami palili chętnie trawkę i uprawiali wolną miłość co w połączeniu z tolerancyjnymi tradycjami tego narodu zaowocowało tak unikalną w świecie wolnością palenia “trawki”. Ta polityka choć niekonsekwentna jest kością w gardle innych krajów UE a w szczególności Francji. Z powodu politycznych nacisków sąsiednich mocarstw, miękkie narkotyki są oficjalnie “prawie” zabronione ale nie do końca i na papierze są zabronione ale w praktyce nie. Holandia - kraj narkotyków? Fakty temu zaprzeczają. Poniżej procent mieszkańców wybranych krajów którzy palą czasami lub palili kiedyś marihuanę: 1. Nowa Zelandia 22% 2. Australia 18% 3. USA 12% 4. W. Brytania 9% 5. Szwajcaria 8,5% 6. Irlandia 8% 7. Hiszpania 7,5% 8. Kanada 7,4% 9. Holandia 5,2% 10. Polska 3,4% wiatrak.nl

Wprowadzenie medycznej marihuany zapobiega przedawkowaniu lekow

Holandia ma reputację kraju narkotyków i narkomanów. Tą reputację zawdzięcza ten kraj swojej unikalnej w świecie polityce tolerowania narkotyków. Ta liberalna polityka owocuje tym, że Holandia liczy stosunkowo niski procent narkomanów i mimo, że miękkie narkotyki (soft drugs) jakim jest marihuana (także pod nazwą: trawka, marycha, hasz, itp) są legalnie w sprzedaży to jednak Holandia ma z tym mniej problemów niż inne kraje europejskie o USA nie wspominając. Największe problemy w Holandii stwarzają “drugs-turyści” z sąsiednich krajów (głównie Francja i Niemcy) przyjeżdżający tu tylko po to aby się napalić trawki do woli.

Holendrzy tradycyjnie już od czasów hippisowskich palą i tolerują miękkie narkotyki. Dzisiejsi politycy tego kraju w większości sami byli studentami pod koniec lat sześćdziesiątych i sami palili chętnie trawkę i uprawiali wolną miłość co w połączeniu z tolerancyjnymi tradycjami tego narodu zaowocowało tak unikalną w świecie wolnością palenia “trawki”. Ta polityka choć niekonsekwentna jest kością w gardle innych krajów UE a w szczególności Francji. Z powodu politycznych nacisków sąsiednich mocarstw, miękkie narkotyki są oficjalnie “prawie” zabronione ale nie do końca i na papierze są zabronione ale w praktyce nie.

Holandia - kraj narkotyków?
Fakty temu zaprzeczają.
Poniżej procent mieszkańców wybranych krajów którzy palą czasami lub palili kiedyś marihuanę:

1. Nowa Zelandia 22%
2. Australia 18%
3. USA 12%
4. W. Brytania 9%
5. Szwajcaria 8,5%
6. Irlandia 8%
7. Hiszpania 7,5%
8. Kanada 7,4%
9. Holandia 5,2%
10. Polska 3,4%

wiatrak.nl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.