Przeskocz do treści

Pierwsza fabryka marihuany w Kalifornii

Skoro marihuana ma być przypisywana chorym, powinna być uprawiana w porządnych warunkach. Oto, jak miałaby wyglądać pierwsza farma, gdzie uprawiono by roślinki o wartości 50 milionów dolarów rocznie. Jest czysta, ekologiczna i nowoczesna. pfmwk W przyszłym miesiącu mieszkańcy Kalifornii będą głosować w referendum nad projektem całkowitej legalizacji marihuany. Zgodzili się już na użycie substancji w celach leczniczych. Z dobrodziejstw kwiatostanu konopi korzystają m.in. chorzy na cukrzycę, AIDS, żółtaczkę typu C i nadciśnienie. Przy okazji zapomniano o regulacjach dotyczących zasad uprawy marihuany. Zaniedbaniu chce zaradzić organizacja non-profit Gropech. Współzałożyciel Gropech, Derek Peterson, powiedział w rozmowie z The Atlantic, że włodarze Kalifornii pozostawili hodowlę marihuany pokątnym farmom. Jego zdaniem, dziwaczne jest zezwolenie na sprzedaż substancji, której uprawianie jest nielegalne. Porównał to do legalizacji alkoholu przed wydaniem zezwolenia na prowadzenie wytwórni wódek i browarów. Jak przekonuje Gropech, stosowana w leczeniu marihuana niewiadomego pochodzenia może być bardzo szkodliwa - zawiera pestycydy i szkodniki. Sterylna farma produkowałaby towar lepszej jakości. Radni Oakland wkrótce podejmą decyzję, czy to aby dobry pomysł. Kyle VanHemert/giz, The Atlantic] gizmodo.pl

Skoro marihuana ma być przypisywana chorym, powinna być uprawiana w porządnych warunkach. Oto, jak miałaby wyglądać pierwsza farma, gdzie uprawiono by roślinki o wartości 50 milionów dolarów rocznie. Jest czysta, ekologiczna i nowoczesna.

marihuana-2902

W przyszłym miesiącu mieszkańcy Kalifornii będą głosować w referendum nad projektem całkowitej legalizacji marihuany. Zgodzili się już na użycie substancji w celach leczniczych. Z dobrodziejstw kwiatostanu konopi korzystają m.in. chorzy na cukrzycę, AIDS, żółtaczkę typu C i nadciśnienie. Przy okazji zapomniano o regulacjach dotyczących zasad uprawy marihuany. Zaniedbaniu chce zaradzić organizacja non-profit Gropech.

Współzałożyciel Gropech, Derek Peterson, powiedział w rozmowie z The Atlantic, że włodarze Kalifornii pozostawili hodowlę marihuany pokątnym farmom. Jego zdaniem, dziwaczne jest zezwolenie na sprzedaż substancji, której uprawianie jest nielegalne. Porównał to do legalizacji alkoholu przed wydaniem zezwolenia na prowadzenie wytwórni wódek i browarów.

Jak przekonuje Gropech, stosowana w leczeniu marihuana niewiadomego pochodzenia może być bardzo szkodliwa - zawiera pestycydy i szkodniki. Sterylna farma produkowałaby towar lepszej jakości. Radni Oakland wkrótce podejmą decyzję, czy to aby dobry pomysł. Kyle VanHemert/giz, The Atlantic]

gizmodo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.