Przeskocz do treści

Apel w sprawie marihuany

Makłowicz o marihuanie - Parlamentarzyści nie gotujcie nam takiego losu! Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii jest nieskuteczna, kosztowna i w żadnym stopniu się nie sprawdziła - artyści i przedstawiciele świata mediów apelują do marszałka Sejmu o przyspieszenie prac nad jej nowelizacją. Polskie prawo za posiadanie środków odurzających, substancji psychotropowych przewiduje karę do trzech lat więzienia. Jeśli ilość środków lub substancji jest znaczna - od sześciu miesięcy do ośmiu lat. W przypadku sprawy mniejszej wagi sąd może ukarać grzywną, ograniczeniem wolności albo więzieniem do roku. Działacze na rzecz złagodzenia ustawy mówią, że Polska ma w tym względzie najbardziej restrykcyjne prawo w Unii Europejskiej a koszty jego stosowania to ok. 80 mln zł rocznie. Ponadto kranie więzieniem uważają za bezsensowną i proponują przeznaczyć te pieniądze na psychoedukację. Projekt nowelizacji ustawy został w sierpniu zeszłego roku przyjęty przez rząd, obecnie jest na etapie prac sejmowych. Pod apelem do marszałka Sejmu o przyspieszenie prac podpisało się 72 artystów i przedstawicieli mediów, m.in.: Wojciech Waglewski, Janusz Gajos, Wojciech Młynarski, Tomasz Szwed, Maria Seweryn, Maciej Maleńczuk, Kazimiera Szczuka i Jarosław Gugała. Mamy w końcu nasz Zielony Spot Reklamowy. Teraz trzeba go promować, ludzie muszą go zobaczyć, może to uświadomi im jak wiele ludzi pali, i jak wielu ludziom grozi więzienie za nic. Za to bandyci chodzą sobie po ulicach, bo Policja woli bawić się w chowanego po blokowiskach z nastolatkami, przy okazji niszcząc im życie. Nie pozwólmy na to, to w naszym interesie byśmy byli wolni. tvpl.tv

Makłowicz o marihuanie - Parlamentarzyści nie gotujcie nam takiego losu!

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii jest nieskuteczna, kosztowna i w żadnym stopniu się nie sprawdziła - artyści i przedstawiciele świata mediów apelują do marszałka Sejmu o przyspieszenie prac nad jej nowelizacją.

Polskie prawo za posiadanie środków odurzających, substancji psychotropowych przewiduje karę do trzech lat więzienia. Jeśli ilość środków lub substancji jest znaczna - od sześciu miesięcy do ośmiu lat. W przypadku sprawy mniejszej wagi sąd może ukarać grzywną, ograniczeniem wolności albo więzieniem do roku.

Działacze na rzecz złagodzenia ustawy mówią, że Polska ma w tym względzie najbardziej restrykcyjne prawo w Unii Europejskiej a koszty jego stosowania to ok. 80 mln zł rocznie. Ponadto kranie więzieniem uważają za bezsensowną i proponują przeznaczyć te pieniądze na psychoedukację.

Projekt nowelizacji ustawy został w sierpniu zeszłego roku przyjęty przez rząd, obecnie jest na etapie prac sejmowych. Pod apelem do marszałka Sejmu o przyspieszenie prac podpisało się 72 artystów i przedstawicieli mediów, m.in.: Wojciech Waglewski, Janusz Gajos, Wojciech Młynarski, Tomasz Szwed, Maria Seweryn, Maciej Maleńczuk, Kazimiera Szczuka i Jarosław Gugała.

Mamy w końcu nasz Zielony Spot Reklamowy. Teraz trzeba go promować, ludzie muszą go zobaczyć, może to uświadomi im jak wiele ludzi pali, i jak wielu ludziom grozi więzienie za nic. Za to bandyci chodzą sobie po ulicach, bo Policja woli bawić się w chowanego po blokowiskach z nastolatkami, przy okazji niszcząc im życie. Nie pozwólmy na to, to w naszym interesie byśmy byli wolni.

tvpl.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.