Przeskocz do treści

Palikot za legalizacją marihuany. „To jak bimber”

Janusz Palikot opowiedział się za legalizacją marihuany w Polsce. "Nie ma żadnych racjonalnych powodów, aby ją blokować" - napisał na swoim blogu politycznym w Onet.pl. Polityk porównał obecny zakaz sprzedaży marihuany do "aborcji i bimbru", które według niego też są "zabronione, ale wszechobecne". Według słów Palikota, na każdym spotkaniu jakie odbywa znajdują się ludzie, którzy pytają go o stosunek Ruchu Poparcia do legalizacji miękkich narkotyków. "Odpowiadam: tak!" - napisał polityk. Ruch Poparcia jest zdania, że warto zalegalizować marihuanę, bo "jest mniej uzależniająca niż wódka czy papierosy". Według Janusza Palikota, kolejnym plusem marihuany jest to, że "nie jest toksyczna, czyli jest tańsza w skutkach społecznych". wiadomosci.onet.pl

Janusz Palikot opowiedział się za legalizacją marihuany w Polsce. "Nie ma żadnych racjonalnych powodów, aby ją blokować" - napisał na swoim blogu politycznym w Onet.pl. Polityk porównał obecny zakaz sprzedaży marihuany do "aborcji i bimbru", które według niego też są "zabronione, ale wszechobecne".

Według słów Palikota, na każdym spotkaniu jakie odbywa znajdują się ludzie, którzy pytają go o stosunek Ruchu Poparcia do legalizacji miękkich narkotyków. "Odpowiadam: tak!" - napisał polityk.

Ruch Poparcia jest zdania, że warto zalegalizować marihuanę, bo "jest mniej uzależniająca niż wódka czy papierosy".

Według Janusza Palikota, kolejnym plusem marihuany jest to, że "nie jest toksyczna, czyli jest tańsza w skutkach społecznych".

wiadomosci.onet.pl

1 thought on “Palikot za legalizacją marihuany. „To jak bimber”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.