Przeskocz do treści

iPhone pomoże znaleźć marihuanę

iPhone-marihuana-92829

W AppStore niedawno pojawiła się nowa aplikacja o nazwie "Cannabis". Narzędzie dla posiadaczy iPhone'a pomoże szybko odnaleźć najbliższy punkt gdzie można nabyć marihuanę. W celach medycznych oczywiście...

Program został napisany przez założyciela strony internetowej Ajnag.com, która jako pierwsza w Stanach Zjednoczonych oferowała lokalizację miejsc, w których można było kupić marihuanę do celów medycznych. Użytkownik widzi na ekranie mapę z zaznaczonymi najbliższymi punktami sprzedaży "lekarstwa". Całość całość pracuje w oparciu o Google Maps.

Pomyślano także o potencjalnych problemach z policją w razie posiadania specyfiku. Na mapie znajdują się oznaczone miejsca wszystkich najbliższych biur prawniczych, które specjalizują się w sprawach związanych z posiadaniem narkotyku oraz miejsca najbliższych organizacji działających na rzecz legalizacji marihuany.

"Cannabis" oferuje przegląd lokalizacji z legalną marihuaną na terenie 13 stanów w USA oraz w wybranych rejonach Europy. Aplikacja kosztuje niecałe 3 dolary.

Jak wiadomo w AppStore trafiały się już aplikacje genialne jak i te mniej użyteczne. Wiele osób zbiło fortunę na sprzedaży aplikacji na urządzenia Apple'a. Czy i tym razem mimo dość dyskusyjnego zastosowania aplikacja ma szansę na sukces?? Czas pokaże.

idg.pl

2 thoughts on “iPhone pomoże znaleźć marihuanę

  1. narkotykowy Baron

    iPhone nareszcie sie do czegoś przydał... Ale po co szukać? Ja już znalazłem swoją apteke thc-thc.com
    Pozdro dla Was

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.