Przeskocz do treści

Marihuana opanuje ziemię Kłodzką?

konopia Nie są w nią ślepo zapatrzeni. Wolne Konopie tworzą także ludzie, którzy nigdy nie palili marihuany. Dlaczego domagają się jej legalizacji? - sprawdziła Karolina Kołodziejczyk - Małymi kroczkami zaczynamy budować struktury Wolnych Konopi w Kotlinie Kłodzkiej. Będą punkty informacyjne, spontaniczne akcje i happeningi, a także plakatowanie miast – wymienia Przemysław Ratowicz, aktywista Wolnych Konopi z powiatu kłodzkiego. Stowarzyszenie chce nie tylko zliberalizować ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii, ale także zmienić podejście ludzi do narkotyków. - Wszystko w nadmiarze szkodzi. Chodzi o to, że ludzi karze się za posiadanie narkotyków, a nie o to chodzi, bo kiedy ktoś jest uzależniony to potrzebuje pomocy. To jest problem medyczny, a nie sprawa kryminalna – wyjaśnia Ratowicz. W strukturach jego organizacji działa nawet rzecznik praw osób uzależnionych. Pomaga tym, którzy zostali ukarani za posiadanie niewielkiej ilości marihuany. Wolne Konopie mają także swojego przedstawiciela w Sejmie. – Wspiera nas Ruch Palikota. Poprzez tę partię złożyliśmy do Sejmu projekt ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – mówi Ratowicz. Zwolennicy zielonego listka planują organizować w powiecie kłodzkim graffiti. Swoją obecność w regionie zaznaczyli już akcją „Zielone światło dla konopi”. Na głównym skrzyżowaniu w Nowej Rudzie – Słupcu na sygnalizacji świetlnej pojawił się listek marihuany. klodzko24.eu

Marihuana pomaga w zrastaniu się kości-0845566

Nie są w nią ślepo zapatrzeni. Wolne Konopie tworzą także ludzie, którzy nigdy nie palili marihuany. Dlaczego domagają się jej legalizacji? - sprawdziła Karolina Kołodziejczyk

- Małymi kroczkami zaczynamy budować struktury Wolnych Konopi w Kotlinie Kłodzkiej. Będą punkty informacyjne, spontaniczne akcje i happeningi, a także plakatowanie miast – wymienia Przemysław Ratowicz, aktywista Wolnych Konopi z powiatu kłodzkiego. Stowarzyszenie chce nie tylko zliberalizować ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii, ale także zmienić podejście ludzi do narkotyków.

- Wszystko w nadmiarze szkodzi. Chodzi o to, że ludzi karze się za posiadanie narkotyków, a nie o to chodzi, bo kiedy ktoś jest uzależniony to potrzebuje pomocy. To jest problem medyczny, a nie sprawa kryminalna – wyjaśnia Ratowicz. W strukturach jego organizacji działa nawet rzecznik praw osób uzależnionych.

Pomaga tym, którzy zostali ukarani za posiadanie niewielkiej ilości marihuany. Wolne Konopie mają także swojego przedstawiciela w Sejmie.

– Wspiera nas Ruch Palikota. Poprzez tę partię złożyliśmy do Sejmu projekt ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – mówi Ratowicz.

Zwolennicy zielonego listka planują organizować w powiecie kłodzkim graffiti. Swoją obecność w regionie zaznaczyli już akcją „Zielone światło dla konopi”. Na głównym skrzyżowaniu w Nowej Rudzie – Słupcu na sygnalizacji świetlnej pojawił się listek marihuany.

klodzko24.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.