Przeskocz do treści

UK: posiadanie i uprawa na własny użytek bez kary!

W Wielkiej Bytanii za miesiąc wejdą w życie (27.02.2012) przyjęte dzisiaj wytyczne, według których: (kompetentny komentarz Chris'a) "będzie można uprawiać do 28 roślin na własny użytek (możliwa kara to prace społeczne), lub do 9 (zwolnienie z kary, jeśli ktoś jest chory i potrzebuje w celach medycznych - również kiedy wydaje mu się, że pozytywnie wpływa na zdrowie). Posiadać można nawet kilka kilogramów, jeśli to nie będzie na handel. Natomiast limit 100g jest w przypadku, gdyby ktoś miał zamiar sprzedawać - poniżej 100g jest mała kara np. prace społeczne. Rozporządzenie wprowadza także rozróżnienie użytku medycznego." Obniżone zostały także kary dla tzw. "social dealers" czyli ludzi kupujących dla siebie i udzielający znajomym. Podniesione zostały kary za hurtowe, komercyjne wytwarzanie narkotyków i Cannabis. Wytyczne obejmują wszystkie nielegalne substancje psychoaktywne. medicalcannabis.weebly.com

hodowla-konopi-0939921

W Wielkiej Bytanii za miesiąc wejdą w życie (27.02.2012) przyjęte dzisiaj wytyczne, według których: (kompetentny komentarz Chris'a) "będzie można uprawiać do 28 roślin na własny użytek (możliwa kara to prace społeczne), lub do 9 (zwolnienie z kary, jeśli ktoś jest chory i potrzebuje w celach medycznych - również kiedy wydaje mu się, że pozytywnie wpływa na zdrowie).
Posiadać można nawet kilka kilogramów, jeśli to nie będzie na handel. Natomiast limit 100g jest w przypadku, gdyby ktoś miał zamiar sprzedawać - poniżej 100g jest mała kara np. prace społeczne. Rozporządzenie wprowadza także rozróżnienie użytku medycznego." Obniżone zostały także kary dla tzw. "social dealers" czyli ludzi kupujących dla siebie i udzielający znajomym. Podniesione zostały kary za hurtowe, komercyjne wytwarzanie narkotyków i Cannabis. Wytyczne obejmują wszystkie nielegalne substancje psychoaktywne.

medicalcannabis.weebly.com

4 thoughts on “UK: posiadanie i uprawa na własny użytek bez kary!

 1. Ksawery

  Czyli rozumiem ze jak wyhoduje 28 krzakow na wlasny uzytek( mam problemy z krzyzem 🙂 ). To kare ktora moge dostac to prace spoleczne :)? 28 krzakow z krzaka 150 gramow 🙂 prawie 13 tys Funtow zarobku w 4 miesiace :)))

  Odpowiedz
 2. Rasta

  Depenalizacja polega na tym że jest to nie karalne, ale dalej zakazane. Czyli jak ci znajdą dwa krzaki to ci je zabiorą i ewentualnie grzywnę dadzą nic więcej nie będzie sprawy sądowej itp.

  Odpowiedz
 3. Tamoxifen

  I tak też powinni zrobić w Polsce,nawet jeśli dopuścili by posiadanie powiedzmy 2 krzaków to już by było dobrze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.