Przeskocz do treści

Sąd wysyła Korę do psychiatry. Ma zbadać, czy jest narkomanką

Jest oskarżona o posiadanie marihuany. Śledczy powinni powołać biegłego psychiatrę, który stwierdzi, czy znana piosenkarka jest uzależniona od narkotyków. Tak uznał Sąd Rejonowy w Warszawie i odesłał do prokuratury akt oskarżenia przeciwko Oldze Jackowskiej. Dodał, że zażywanie przez piosenkarkę narkotyków jest faktem powszechnie znanym i nie budzi wątpliwości, bo Kora sama "w wielu pismach się do tego przyznawała". Przekonania sądu o konieczności przeprowadzenia badań psychiatrycznych nie podzielają prokuratorzy, którzy chcą zaskarżyć jego decyzję do sądu okręgowego. Artystka jest oskarżona o posiadanie prawie 3 gramów marihuany, którą w czerwcu w jej domu znaleźli policjanci. Wcześniej zaalarmowali ich celnicy, którzy w paczce z USA zaadresowanej na psa Kory, Ramonę, wykryli 60 gramów konopi. sfora.pl

Jest oskarżona o posiadanie marihuany.

Śledczy powinni powołać biegłego psychiatrę, który stwierdzi, czy znana piosenkarka jest uzależniona od narkotyków. Tak uznał Sąd Rejonowy w Warszawie i odesłał do prokuratury akt oskarżenia przeciwko Oldze Jackowskiej.

kora-marihuana-92900

Dodał, że zażywanie przez piosenkarkę narkotyków jest faktem powszechnie znanym i nie budzi wątpliwości, bo Kora sama "w wielu pismach się do tego przyznawała".

Przekonania sądu o konieczności przeprowadzenia badań psychiatrycznych nie podzielają prokuratorzy, którzy chcą zaskarżyć jego decyzję do sądu okręgowego.

Artystka jest oskarżona o posiadanie prawie 3 gramów marihuany, którą w czerwcu w jej domu znaleźli policjanci. Wcześniej zaalarmowali ich celnicy, którzy w paczce z USA zaadresowanej na psa Kory, Ramonę, wykryli 60 gramów konopi.

sfora.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.