Sąd wysyła Korę do psychiatry. Ma zbadać, czy jest narkomanką

Jest oskarżona o posiadanie marihuany. Śledczy powinni powołać biegłego psychiatrę, który stwierdzi, czy znana piosenkarka jest uzależniona od narkotyków. Tak uznał Sąd Rejonowy w Warszawie i odesłał do prokuratury akt oskarżenia przeciwko Oldze Jackowskiej. Dodał, że zażywanie przez piosenkarkę narkotyków jest faktem powszechnie znanym i nie budzi wątpliwości, bo Kora sama "w wielu pismach się do tego przyznawała". Przekonania sądu o konieczności przeprowadzenia badań psychiatrycznych nie podzielają prokuratorzy, którzy chcą zaskarżyć jego decyzję do sądu okręgowego. Artystka jest oskarżona o posiadanie prawie 3 gramów marihuany, którą w czerwcu w jej domu znaleźli policjanci. Wcześniej zaalarmowali ich celnicy, którzy w paczce z USA zaadresowanej na psa Kory, Ramonę, wykryli 60 gramów konopi. sfora.pl

Jest oskarżona o posiadanie marihuany.

Śledczy powinni powołać biegłego psychiatrę, który stwierdzi, czy znana piosenkarka jest uzależniona od narkotyków. Tak uznał Sąd Rejonowy w Warszawie i odesłał do prokuratury akt oskarżenia przeciwko Oldze Jackowskiej.

kora-marihuana-92900

Dodał, że zażywanie przez piosenkarkę narkotyków jest faktem powszechnie znanym i nie budzi wątpliwości, bo Kora sama "w wielu pismach się do tego przyznawała".

Przekonania sądu o konieczności przeprowadzenia badań psychiatrycznych nie podzielają prokuratorzy, którzy chcą zaskarżyć jego decyzję do sądu okręgowego.

Artystka jest oskarżona o posiadanie prawie 3 gramów marihuany, którą w czerwcu w jej domu znaleźli policjanci. Wcześniej zaalarmowali ich celnicy, którzy w paczce z USA zaadresowanej na psa Kory, Ramonę, wykryli 60 gramów konopi.

sfora.pl

nasiona marihuany, nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *