nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Babcia gotowała na marihuanie

uprawa-marihuany-02920

Pewna babcia z Wielkiej Brytanii do gotowanych potraw dodawała marihuanę. Policji wyjaśniła, że zioło „pomagało na depresję i bóle”. 68-latka hodowała narkotyki w szafie. Wysuszoną i sproszkowaną marihuanę trzymała w kuchni wśród przypraw.

Patricia Tabram, była nauczycielka i ikona brytyjskich zwolenników legalizacji marihuany, mówiła w sądzie, że narkotyków dodawała do curry, ciast, lodów, zup i zapiekanek. „Przyprawiała” w ten sposób również potrawy przeznaczone dla licznych gości, którzy odwiedzali ją w domu.

Kiedy sprawa wyszła na jaw, brytyjski sąd skazał Patricię Tabram na 250 godzin prac społecznych i 1000 funtów grzywny. Dla nauczycielki nie jest to pierwszy konflikt z prawem. W 2005 r. skazano ją na sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu. Znaleziono u niej wówczas sadzonki marihuany.

Niedawno ktoś doniósł na policję, że Patricia nadal hoduje zioło. Przybyłym do jej domu funkcjonariuszom kobieta wyznała, że marihuana jest w niemal wszystkich potrawach w lodówce. Policjanci nie wzięli dowodów, bo nie mogli pozbawić babci jedzenia.

– Nadal będę leczyć w ten sposób. Prawo i sprawiedliwość po prostu nie istnieje w tym kraju – powiedziała kobieta po usłyszeniu kolejnego wyroku.

W 2005 r. Patricia Tabram napisała książkę „Babcia je marihuanę”. Wystąpiła też w licznych programach telewizyjnych, a nawet startowała w wyborach.

wiadomosci.gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Babcia gotowała na marihuanie”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.