nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

iPhone pomoże znaleźć marihuanę

iPhone-marihuana-92829

W AppStore niedawno pojawiła się nowa aplikacja o nazwie „Cannabis”. Narzędzie dla posiadaczy iPhone’a pomoże szybko odnaleźć najbliższy punkt gdzie można nabyć marihuanę. W celach medycznych oczywiście…

Program został napisany przez założyciela strony internetowej Ajnag.com, która jako pierwsza w Stanach Zjednoczonych oferowała lokalizację miejsc, w których można było kupić marihuanę do celów medycznych. Użytkownik widzi na ekranie mapę z zaznaczonymi najbliższymi punktami sprzedaży „lekarstwa”. Całość całość pracuje w oparciu o Google Maps.

Pomyślano także o potencjalnych problemach z policją w razie posiadania specyfiku. Na mapie znajdują się oznaczone miejsca wszystkich najbliższych biur prawniczych, które specjalizują się w sprawach związanych z posiadaniem narkotyku oraz miejsca najbliższych organizacji działających na rzecz legalizacji marihuany.

„Cannabis” oferuje przegląd lokalizacji z legalną marihuaną na terenie 13 stanów w USA oraz w wybranych rejonach Europy. Aplikacja kosztuje niecałe 3 dolary.

Jak wiadomo w AppStore trafiały się już aplikacje genialne jak i te mniej użyteczne. Wiele osób zbiło fortunę na sprzedaży aplikacji na urządzenia Apple’a. Czy i tym razem mimo dość dyskusyjnego zastosowania aplikacja ma szansę na sukces?? Czas pokaże.

idg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “iPhone pomoże znaleźć marihuanę”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.