Kolega Harry’ego Pottera aresztowany za hodowanie marihuany!

harry-potter-marihuana-72672

Jeden z gwiazdorów kinowej serii o czarodzieju z Hogwartu, Jamie Waylett, został aresztowany za hodowanie marihuany we własnym domu.

19-letni aktor, który w filmie wciela się w postać Vincenta Crabbe’a, został rutynowo zatrzymany przez patrol policji drogowej w Londynie. W samochodzie Wayletta funkcjonariusze znaleźli osiem torebek z marihuaną. Gdy następnie policja przeszukała mieszkanie aktora, okazało się, że Waylett hoduje w zaciszu własnego domu konopie warte prawie 3 tysiące dolarów!

Aktor trafił do aresztu, a następnie wyszedł na wolność za kaucją. Proces sądowy najprawdopodobniej rozpocznie się w lipcu, kiedy to na ekrany kin na całym świecie, w tym w Polsce, zawita najnowsza odsłona czarodziejskiej serii – „Harry Potter i Książę Półkrwi”.

bravo.pl

6 komentarzy do wpisu „Kolega Harry’ego Pottera aresztowany za hodowanie marihuany!

  1. Najpierw Ja kręcę Jointa ,a później Joint kreci mnie 🙂
    Za mało miał pieniedzy i chcial sobie dorobic:)ale w sumie czysta sensi jest zdrowsza od wszystkiego innego:)”no mam na mysli narkotyki twarde” WSZYSTKO CO STWORZYŁ BÓG JEST DLA LUDZI !!!!:)

  2. Najpierw Ja kręcę Jointa ,a później Joint kreci mnie 🙂
    Za mało miał pieniedzy i chcial sobie dorobic:)ale w sumie czysta sensi jest zdrowsza od wszystkiego innego:)”no mam na mysli narkotyki twarde” WSZYSTKO CO STWORZYŁ BÓG JEST DLA LUDZI !!!!

Dodaj komentarz