Konkurs Tematyczny na Facebooku! Czy twoim zdaniem karanie za 2gr marihuany ma sens?

Konkurs Tematyczny na Facebooku!

nasiona marihuany, nasiona konopi, facebook

Czy twoim zdaniem karanie za 2gr marihuany ma sens?

Wystraszy polubić nas oraz wypowiedzieć się na ten temat dodając komentarz a być może zgarniesz nagrody czyli:
Paczkę 3szt nasion odmiany Ak472 Automatic Feminizowane oraz Film Blu-ray: Robin Hood

Konkurs będzie trwał do 14 grudnia 2014r

Zapraszamy do Zabawy!
THC-THC

2 komentarze do wpisu „Konkurs Tematyczny na Facebooku! Czy twoim zdaniem karanie za 2gr marihuany ma sens?”

  1. Dla mnie w ogóle bez sensu jest karanie za COKOLWIEK co nie stwarza zagrożenia dla nas i dla osób w naszym otoczeniu.Po trawce jesteś spokojny opanowany,jak juz siadasz za kółkiem to jeddziesz z taka predkoscia że nic nikomu ani sobie nie zrobisz(przynajmniej jest nikła szansa na to) i wcale nie ma sie opoznionych odruchow manualnychjak dla mnie,na tyle ze NIE MOŻNA siadać za kółkiem.Co innego alkohol i papierosy i TWARDE NARKOTYKI którymi trawka NIE JEST.Mało tego pomaga w różnych schorzeniach i chorobach(w tym nieuleczalnych) przynosi spokój dla ducha,poza tym karanie za jakąkolwiek ilość teoretycznie z punktu prawnego jest nielegalne bo z tego co wiem rastafarianie używają konopii indyjskich do celów rytualnych,religijnych(jak zwał tak zwał) coś typu msza w kosciele czy cerkwi z kadzidłem 🙂

    To taka moja osobista refleksja na ten temat,ale myślę że świat byłby o wiele bardziej lepszy jakbyśmy palili trawkę a mniej pili czy jarali papierosy.

    Pozdrawiam 🙂

  2. Witam jak dla mnie to śmieszne jest,.,.,czemu ja nie moge palić oni mogą wóde chlać,.,.cyrk !!! ciesze sie że mnie to nie dotyczy bo od 8 lat mieszkam w Halandii i podczas kontroli polici mówie tak panie władzo paliłem skręta,.,.bez obaw!!! bo to nic złego. Pozdro dla wszystkich palaczy w NL. swoboda !!!

Dodaj komentarz