Krzaki marihuany w garażu policjanta w Pucku

Marihuana pomaga w zrastaniu się kości-0845566

Kilkadziesiąt krzaków marihuany odkryła w czwartek policja w garażu w Pucku (Pomorskie). Użytkownikiem pomieszczenia jest 22-letni funkcjonariusz miejscowego komisariatu. Prokuratura zdecydowała o zatrzymaniu policjanta do wyjaśnienia.

– Sprawą zajęło się także Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. Jeśli postępowanie wykaże, że hodowcą krzaków był zatrzymany funkcjonariusz, wówczas, oprócz odpowiedzialności karnej, natychmiast zostanie wydalony ze służby. Za czyn ten grozi do ośmiu lat więzienia – poinformowało biuro prasowe pomorskiej policji.

Na hodowlę marihuany natrafiono przez przypadek. Po południu anonimowy rozmówca poinformował, że w garażu nieopodal targowiska prawdopodobnie wybuchł pożar. Na miejsce pojechała straż pożarna i policja. Po ugaszeniu ognia okazało się, że w pomieszczeniu, z którego wydobywał się dym, znajduje się kilkadziesiąt krzaków marihuany.

interia.pl

4 komentarze do wpisu „Krzaki marihuany w garażu policjanta w Pucku

  1. Polscy Policjanci Myślą ze jak innym nie wolno to oni mogą wszystko!! A policja tez człowiek i swoje prawa ma jak inni obywatele naszego pięknego kraju 🙂

  2. Pewnie sprzedawał rośline na wszelkie choroby swoim zapracowanym kolegom …. Ciekawe co było przyczyną pożaru…
    /Jeżeli zostaniesz okradziony z marihuany natychmiast zgłoś to policji!/ xD

Dodaj komentarz