sklep z nasionami konopi, seed bank

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Pierwsza fabryka marihuany w Kalifornii

Skoro marihuana ma być przypisywana chorym, powinna być uprawiana w porządnych warunkach. Oto, jak miałaby wyglądać pierwsza farma, gdzie uprawiono by roślinki o wartości 50 milionów dolarów rocznie. Jest czysta, ekologiczna i nowoczesna.

marihuana-2902

W przyszłym miesiącu mieszkańcy Kalifornii będą głosować w referendum nad projektem całkowitej legalizacji marihuany. Zgodzili się już na użycie substancji w celach leczniczych. Z dobrodziejstw kwiatostanu konopi korzystają m.in. chorzy na cukrzycę, AIDS, żółtaczkę typu C i nadciśnienie. Przy okazji zapomniano o regulacjach dotyczących zasad uprawy marihuany. Zaniedbaniu chce zaradzić organizacja non-profit Gropech.

Współzałożyciel Gropech, Derek Peterson, powiedział w rozmowie z The Atlantic, że włodarze Kalifornii pozostawili hodowlę marihuany pokątnym farmom. Jego zdaniem, dziwaczne jest zezwolenie na sprzedaż substancji, której uprawianie jest nielegalne. Porównał to do legalizacji alkoholu przed wydaniem zezwolenia na prowadzenie wytwórni wódek i browarów.

Jak przekonuje Gropech, stosowana w leczeniu marihuana niewiadomego pochodzenia może być bardzo szkodliwa – zawiera pestycydy i szkodniki. Sterylna farma produkowałaby towar lepszej jakości. Radni Oakland wkrótce podejmą decyzję, czy to aby dobry pomysł. Kyle VanHemert/giz, The Atlantic]

gizmodo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

auto nasiona marihuany, konopi

olej cbd, sklep

nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.