nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Projekt Palikota: Posiadanie 50 g marihuany będzie legalne

MWK2014
Janusz Palikot podczas Marszu Wolnych Konopi, Fot. Wojciech Surdziel / Agencja Gazeta

W przyszłym tygodniu Ruch Palikota złoży w Sejmie projekt ustawy depenalizującej marihuanę. Posłowie partii Janusza Palikota chcą, by posiadanie do 50 gramów tego miękkiego narkotyku było legalne. Partia podkreśla, że chodzi o legalizację posiadania, a nie produkcji.

Politycy RP chcą zalegalizować posiadanie marihuany na własny użytek, a nie produkcję i sprzedaż. Projekt ustawy, która według słów rzecznika Ruchu Andrzeja Rozenka zakłada, że zgodne z prawem byłoby posiadanie do 50 gram „trawki”, znajdzie się w Sejmie w przyszłym tygodniu – informuje TVN24.

RP: Dorównajmy do tych krajów UE, gdzie posiadanie jest legalne

Inicjatywa depenalizacji posiadania tej dość sporej ilości marihuany to wspólny projekt Ruchu Palikota i Inicjatywy Wolne Konopie. Jak podkreśla rzecznik Ruchu Andrzej Rozenek, w tej chwili przyszłą propozycję ustawy regulującej kwestię marihuany przeglądają prawnicy partii. Po zakończeniu ich prac RP złoży projekt u marszałka Sejmu. – Będzie to w przyszłym tygodniu – mówi TVN24.pl Rozenek, według którego legalizacja posiadania maarihuany to krok skierowany do młodzieży, która – mimo zakazów – „trawkę” pali mimo tego, że jest nielegalna. – Chcemy wprowadzić stan, który obecny jest w kilku krajach UE. Tam posiadanie marihuany jest legalne – podkreśla i dodaje, że według szacunków partii minimum 800 tysięcy Polaków żąda depenalizacji „trawki”.

Plany RP? Całkowita legalizacja, by państwo zarabiało

Plany Ruchu Palikota sięgają jednak dalej – depenalizacja posiadania marihuany ma być dopiero pierwszym krokiem. W dłuższej perspektywie RP chce jednak całkowicie zalegalizować zarówno jej produkcję, jak i sprzedaż – Skorzysta na tym budżet państwa, do którego będą spływać zyski ze sprzedaży – powiedział tvn24.pl Rozenek i podkreślił, że hasło „sadzić, palić, zalegalizować” jest dla Ruchu Palikota cały czas aktualne.

Ostre polskie prawo antynarkotykowe

Polskie prawo, jeśli chodzi o posiadanie narkotyków, jest dość restrykcyjne. Za posiadanie narkotyków (w tym m.in. marihuany) grozi do trzech lat więzienia, za rozpowszechnianie ich do 10. Tymczasem w części krajów europejskich, m.in. w Czechach, Holandii, Belgii, Portugalii czy Włoszech „trawka” lub jej małe ilości są legalne.

wiadomosci.gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.