nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Sąd wysyła Korę do psychiatry. Ma zbadać, czy jest narkomanką

Jest oskarżona o posiadanie marihuany.

Śledczy powinni powołać biegłego psychiatrę, który stwierdzi, czy znana piosenkarka jest uzależniona od narkotyków. Tak uznał Sąd Rejonowy w Warszawie i odesłał do prokuratury akt oskarżenia przeciwko Oldze Jackowskiej.

kora-marihuana-92900

Dodał, że zażywanie przez piosenkarkę narkotyków jest faktem powszechnie znanym i nie budzi wątpliwości, bo Kora sama „w wielu pismach się do tego przyznawała”.

Przekonania sądu o konieczności przeprowadzenia badań psychiatrycznych nie podzielają prokuratorzy, którzy chcą zaskarżyć jego decyzję do sądu okręgowego.

Artystka jest oskarżona o posiadanie prawie 3 gramów marihuany, którą w czerwcu w jej domu znaleźli policjanci. Wcześniej zaalarmowali ich celnicy, którzy w paczce z USA zaadresowanej na psa Kory, Ramonę, wykryli 60 gramów konopi.

sfora.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.