nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

UK: posiadanie i uprawa na własny użytek bez kary!

hodowla-konopi-0939921

W Wielkiej Bytanii za miesiąc wejdą w życie (27.02.2012) przyjęte dzisiaj wytyczne, według których: (kompetentny komentarz Chris’a) „będzie można uprawiać do 28 roślin na własny użytek (możliwa kara to prace społeczne), lub do 9 (zwolnienie z kary, jeśli ktoś jest chory i potrzebuje w celach medycznych – również kiedy wydaje mu się, że pozytywnie wpływa na zdrowie).
Posiadać można nawet kilka kilogramów, jeśli to nie będzie na handel. Natomiast limit 100g jest w przypadku, gdyby ktoś miał zamiar sprzedawać – poniżej 100g jest mała kara np. prace społeczne. Rozporządzenie wprowadza także rozróżnienie użytku medycznego.” Obniżone zostały także kary dla tzw. „social dealers” czyli ludzi kupujących dla siebie i udzielający znajomym. Podniesione zostały kary za hurtowe, komercyjne wytwarzanie narkotyków i Cannabis. Wytyczne obejmują wszystkie nielegalne substancje psychoaktywne.

medicalcannabis.weebly.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarze “UK: posiadanie i uprawa na własny użytek bez kary!”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.