nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Urugwaj chce znacjonalizować handel marihuaną

Rząd Urugwaju ma w planach przejąć ścisłą kontrolę nad produkcją, handlem oraz rozprowadzaniem marihuany. Zmiany te są konsekwencją prowadzonej do tej pory polityki narkotykowej opartej na prohibicji, która przynosi o wiele więcej problemów i negatywnych skutków niż narkotyki.

urugwaj-legalizacja-marihuany-92982

Urugwaj proponuje zmiany, które mają przynieść same korzyści państwu. Skutkiem tego ma być między innymi zmniejszenie spożycia marihuany, przychód do skarbu państwa z jej sprzedaży, walka z mafią narkotykową oraz nielegalną sprzedażą, stworzenie alternatywy dla twardych narkotyków w postaci legalnej marihuany. Nacjonalizacja marihuany jest jedną z kilkunastu proponowanych zmian.

W Urugwaju według dostępnych danych nawet 20% społeczeństwa sięga po marihuanę, a 5% zażywa ją regularnie. Spożywanie marihuany nie jest tam prawnie zabronione. Posiadanie narkotyku na użytek własny nie podlega karze więzienia. Po planowanych zmianach marihuana ma być sprzedawana dorosłym użytkownikom, którzy aby móc pozwolić sobie na taki zakup będą musieli się zarejestrować w prowadzonym przez państwo spisie. Hodowla i sprzedaż marihuany ma być kontrolowana przez państwo, a pieniądze z jej sprzedaży będą przeznaczane na walkę z uzależnieniami.

– Będziemy walczyć z dwoma zjawiskami: konsumpcją narkotyków oraz z handlem nimi. Uważamy, że zakaz posiadania narkotyków stwarza więcej problemów społeczeństwu niż one same – powiedział urugwajski minister obrony Eleuterio Fernandez Huidobro i dodaje – Uważamy, że zakaz posiadania niektórych narkotyków stwarza więcej problemów społeczeństwu niż one same.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.