CannaFest 2015 Praga – THC-THC

cannafest 2015, Praga, festiwal, targi, konopi

W dni 6, 7, 8, listopada 2015 w Pradze odbył się Festiwal Konopi czyli CannaFest 2015. Są to wielkie targi konopi na które zjeżdżają się firmy, wystawcy z całego świata z dziedzin związanych z konopiom.

Wielka impreza na której jest co zwiedzać, oglądać. Mnóstwo SeedBanków sprzedających nasiona konopi indyjskich oraz czołowi producenci zajmujący się produkcją nasion cannabis. Na targach były również firmy z segmentu GrowShop zajmujące się sprzedażą i produkcją nawozów, lamp, namiotów uprawowych, wentylatorów, hydro oraz wszystkich innych akcesoriów do uprawy rośli. Nie zabrakło również firm z kategorii HeadShop które oferowały fajki wodne i inne akcesoria dla palaczy. Na targach konopnych CannaFest można było również zobaczyć wystawców z leczniczymi ziołami czy firm zajmujących się produkcją ubrań wykonanych wyłącznie z konopi. Były też firmy produkujące i sprzedające napoje z konopi.

Zobacz koniecznie naszą relację video z tej imprezy.

Relację video z targów CannaFest 2015 w Pradze znajdziesz na THC-THC.TV

Zapraszamy
Realizacja sklep z nasionami marihuany THC-THC

4 komentarze do wpisu „CannaFest 2015 Praga – THC-THC”

  1. Czechy tuż obok a taki inny świat, taki legalny a nie jak u nas. Takie targi z ganją w roli głównej to u nas za 100 lat. A teraz kiedy pis rządzi to ten czas jeszcze się wydłuży. Szkoda!

Dodaj komentarz