thc-thc.com

Czy to Koniec ze Snoop Doggiem Jakiego Znamy?

Snoop Dogg rzuca palenie marihuany

Legenda hip-hopu i wieloletni wielbiciel marihuany Snoop Dogg, zszokował opinię publiczną, ogłaszając, że rzuca palenie tego narkotyku. Snoop, o którym mówi się, że jego oddany członek zespołu skręca dla niego od 75 do 150 jointów dziennie, ogłosił, że rzuca palenie po rozmowach z rodziną.

Jego miłość do narkotyku przełożyła się na różne przedsięwzięcia biznesowe, w tym firmę venture capital, która finansuje startupy konopne. Uważa się, że powodem tej decyzji jest c chęć zmiany wizerunku, a także chęć zadbania o zdrowie, zmiany w życiu osobistym, ponieważ Snoop stał się dziadkiem.

Snoop Dogg o rzuceniu palenia poinformował w mediach społecznościowych

„Rzucam palenie”, stwierdził raper, w poście w mediach społecznościowych. Dodał: „Po długich rozmowach z rodziną zdecydowałem się rzucić palenie. Proszę o uszanowanie mojej prywatności”.

Ogłoszenie to zaskoczyło wiele osób, ponieważ amerykański artysta ujawnił nawet, że zatrudnił osobę zajmującą się wyłącznie zwijaniem dla niego jointów za hojną pensję w wysokości od 40 000 do 50 000 dolarów rocznie. Jeden z jego pracowników twierdził również, że Dogg może palić od 75 do 150 jointów dziennie.

Opinia publiczna była dlatego na początku sceptyczna. Obserwujący byli przekonani, że Snoop zażartował, a niektórzy wskazywali, że dzisiaj nie jest prima aprilis. Inni spekulowali, że nie powiedział nic o rezygnacji z marihuany w formie jadalnej lub vapingu.

Dla wielu jest to zaskoczeniem, ponieważ Snoop niejednokrotnie stwierdzał w przeszłości, że marihuana zwiększa jego kreatywność i pomaga mu tworzyć muzykę. Niemniej jednak przesadna ilość marihuany, jaką spożywał zmusiła go do refleksji na temat własnego zdrowia.

Przypominamy, że palenie wiąże się z wdychaniem wielu toksyn i chemikaliów. Wykazano nawet, że dym z marihuany zawiera niektóre z tych samych toksyn, substancji drażniących i rakotwórczych, co dym tytoniowy.

W marcu bieżącego roku, Snoop przyznał się, że jego dostrzegł problem z marihuaną i chciał coś w tym zrobić, kiedy jego najstarsze dziecko Cordé zostało ojcem syna Ziona w 2015 roku. Stwierdził, że „bycie dziadkiem zmieniło go na wiele sposobów”.

Dodał, że „chce on o siebie zadbać, aby móc jak najdłużej cieszyć się wnukami”. Z jego wypowiedzi wynika, że sposobem, w jaki chce to osiągnąć, jest zmiana stylu życia, przebywanie w odpowiednim towarzystwie, dobra dieta i co najważniejsze porzucenie marihuany.

To nie pierwszy raz kiedy Snoop Dogg próbuje rzucić marihuanę i używki

To nie pierwszy raz, kiedy Snoop sugeruje, że rzuca palenie. W 2003 roku w popularnym programie w USA Jimmy Kimmel Show, powiedział prowadzącemu, że rzucił palenie.

To także nie pierwszy raz, kiedy ojciec czwórki dzieci zmienia swój styl życia. Około 2006 roku przestał pić alkohol w klubach po tym, jak podejrzewał, że ktoś dodał środek uspokajający Rohyphnol do jednego z jego drinków.

Raper twierdzi, że picie alkoholu było dla niego modne, ale już tego nie robi Pije tylko wodę lub sok żurawinowy. Po prostu nie chcę już zatruwać swojego ciała – powiedział dla The Associated Press w 2013 roku.

Snoop Dogg jest mocno zaangażowany w rynek konopi indyjskich

W 2020 roku Snoop Dogg został uhonorowany nagrodą Clio Cannabis Awards za całokształt twórczości i wpływ na szeroki świat konopi indyjskich. Jak zauważono w oświadczeniu wydanym w momencie odsłonięcia nagrody, raper został opisany jako „pionier w świecie konopi indyjskich przez całą swoją karierę i wiodący orędownik w tej przestrzeni”.

Snoop założył kilka przedsięwzięć związanych z konopiami indyjskimi w ciągu ostatnich 10 lat. W 2015 roku Snoop Dogg uruchomił MERRY JANE, firmę zajmującą się mediami, koncentrującą się na tworzeniu oryginalnych treści związanych z konopiami indyjskimi.

Snoop Dogg ma także własną linię marihuany medycznej i rekreacyjnej, Leafs by Snoop, dostępną w całej Kanadzie i wprowadzoną na rynek w całych Stanach Zjednoczonych w 2021 roku. Snoop Dogg i jego partner, Ted Chung, są również współzałożycielami Casa Verde, wiodącej firmy venture capital skupiającej się wyłącznie na branży konopi indyjskich.

Jak długo Snoop Dogg pali marihuanę?

Kultowy raper nie tylko pozostawił niezatarty ślad w świecie hip-hopu, ale także przeciwstawił się konwencjom społecznym, otwarcie lubiąc konopie indyjskie.

W wywiadzie dla magazynu Esquire kilka lat temu, Snoop Dogg podzielił się szczegółami na temat swojego pierwszego doświadczenia z marihuaną. W tej relacji wspomina, jak po raz pierwszy spróbował marihuany z ręki jednego ze swoich wujków.

Według jego relacji scena miała miejsce przy stole, przy którym byli zebrani, a on zauważył małe niedopałki na wpół spalonej marihuany. Na stole znajdowała się również butelka piwa.

W tym momencie, jako dziecko w wieku zaledwie 9 lat, Snoop Dogg wziął łyk piwa i to jego wujek zapytał go wprost: „Chcesz zapalić końcówkę jointa”? Snoop Dogg zgodził się bez wahania.

Oceń
[Głosy: 6 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.