thc-thc.com

Najbardziej Niebezpieczne Narkotyki, Które Zabijają

lista najbardziej niebezpiecznych narkotyków

Narkotyki istnieją od tysięcy lat. Na początku były ekstrahowane bardziej naturalne. Z biegiem czasu, jak wiemy, zostały one zmodyfikowane do tego stopnia, że wiele osób tak naprawdę nie wie, co zażywa. Obecnie, ze względu na ciągłe modyfikacje, narkotyki są bardziej niebezpieczne i tanie, niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlatego, w tym artykule chcemy poinformować Cię o najbardziej niebezpiecznych narkotykach na rynku, które, zgodnie z wieloma badaniami laboratoryjnymi i ciągłymi doniesieniami medialnymi, stanowią realne zagrożenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

Fentanyl

Jest to narkotyk podobny w działaniu do morfiny. Zsyntetyzowany na początku lat sześćdziesiątych XX wieku, stał się powszechnie stosowany ze względu na jego zdolność do szybkiego zmniejszania, w niskich dawkach, odczuwania bólu pooperacyjnego lub bólu związanego z niektórymi nowotworami.

Jednak równolegle do jego terapeutycznego zastosowania, jest on coraz częściej stosowany jako narkotyk, a nawet jako broń wojenna. W ostatnich latach ekspansja stosowania tego narkotyku w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych powoduje prawdziwą epidemię.

Przedawkowanie tego związku powoduje szereg objawów, takich jak bezdech (zaprzestanie oddychania), drgawki, podwyższone ciśnienie krwi i depresja układu oddechowego, która jest główną przyczyną śmierci. Więcej na temat narkotyku fentanyl przeczytasz w naszym artykule: Fentanyl – Sprawia że Stajesz się Zombi.

Crack

Jest to jeden z najbardziej niebezpiecznych narkotyków. Może on zalegać w organizmie przez kilka tygodni, a we włosach pozostaje wykrywalny przez kilka miesięcy (lub lat).

Według WHO crack, składający się ze stałej kokainy i wodorowęglanu, jest uważany za jedną z najbardziej uzależniających substancji syntetycznych, a jego zażywanie powoduje uszkodzenie wątroby, zakrzepicę i zatrzymanie akcji serca.

Lata, w których był on najczęściej używany przez uzależnionych, przypadały na rok 1984-1990. Jego użycie zostało nawet uznane za pandemię.

Heroina

Jej działanie wykracza poza doznania przyjemności i euforii, które rzekomo wywołuje. Przewlekłe zażywanie heroiny, zwłaszcza w zastrzykach, powoduje zapadanie się żył, infekcje bakteryjne naczyń krwionośnych, ropnie skóry i choroby serca.

Według licznych badań naukowych jest to jeden z najniebezpieczniejszych narkotyków, który powoduje wzrost poziomu dopaminy w mózgu nawet o 200%, co czyni go bardziej uzależniającym.

Khat

Jest to silny narkotyk, znany jest również jako „herbata Arabów” i chociaż jest pozornie mniej silny niż marihuana, a jego efekty są raczej relaksujące, istnieje jeden poważny problem: jest to bardzo tani narkotyk. Jego niska cena zachęca do częstszego używania, co może prowadzić do skrajnego niepokoju, uszkodzenia zębów, raka jamy ustnej i uszkodzenia stanów.

Krokodyl

Jest to jeden z tych syntetycznych narkotyków, które powstały stosunkowo niedawno, a których działanie jest destrukcyjne. W rzeczywistości substancja ta jest uważana za nawet 10 razy silniejszą niż heroina, a jej nazwa odnosi się do faktu, że pozostawia skórę uzależnionego zieloną, suchą i łuszczącą się, przypominającą skórę jaszczurki lub krokodyla.

Narkotyk ten jest wytwarzany domowym sposobem z kodeiny (środka przeciwbólowego dostępnego w każdej aptece) i rozcieńczalnika do farb. Po zmieszaniu substancja jest wstrzykiwana bezpośrednio do żyły.

Flakka

Kolejny domowy narkotyk, który jest bardzo tani. Flakka znana jest także, jako kokaina dla biednych. Częste są przedawkowania tego narkotyku i skutki ubocznie takie jak arytmia, omdlenia, sztywność itp. Więcej na temat narkotyku flakka przeczytasz w naszym artykule: Narkotyk Zombi – Niebezpieczny Flakka Lub Alfa-PVP.

AH-7921

Jest to proszek o 90% silniejszy niż morfina i szczyci się statusem jednego z najnowszych dopalaczy (jego status to „szósta najbardziej śmiercionośna substancja” według WHO). Jego nadużywanie może prowadzić do drgawek, a niektórzy twierdzą, że zespół abstynencyjny w przypadku tego narkotyku jest jednym z najsilniejszych.

Inne Narkotyki

skutki zażywania niebezpiecznych narkotyków

Może to niemożliwe do uwierzenia, ale według badań opublikowanych w brytyjskim czasopiśmie naukowym The Lancet, alkohol w nadmiarze jest najbardziej niebezpiecznym narkotykiem ze względu na wszystkie skutki uboczne, jakie powoduje.

Następnie jest metamfetamina, substancja, która powoduje uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego i powoduje coś, co nazywa się „ustami amfetaminowymi” i owrzodzeniami skóry.

Istnieją tysiące innych niebezpiecznych narkotyków. Wiele z nich jest nowych, ale dla wielu nieznanych. Nawet leki stosowane w leczeniu dolegliwości lub chorób, które przy stałym i długotrwałym stosowaniu mogą prowadzić do uzależnienia.

Ważne jest, aby wiedzieć, że w przypadku leków należy je przyjmować pod ścisłym nadzorem lekarza. Jeśli chodzi o inne, nielegalne narkotyki, które nie wiadomo skąd pochodzą i co zawierają, najlepiej trzymać się od nich z daleka.

Oceń
[Głosy: 9 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.