thc-thc.com

Uprawa Konopi na Dworze – Outdoor

Co się kryje pod nazwą uprawa konopi outdoor to znaczy tylko tyle co uprawa na dworze pod naturalnym słońcem a i również w szklarniach oraz balkonie. Europejski klimat nakazuje growerom marihuany, aby robić specjale pomieszczenia, szklarnie ponieważ roślina ta potrzebuje ciepła oraz właściwego oświetlenia. Nic mylnego jeżeli ktoś myśli że zimne warunki atmosferyczne przeszkadzają w hodowli „outdoor” inaczej na zewnątrz. W prost przeciwnie.

uprawa czy też hodowla marihuany na dworze

Nie mniej jednak aby w panujących warunkach nasze nasiona marihuany się przyjęły, polecamy zwrócić uwagę na charakter, który jest w istocie ważnym punktem umożliwiającym osiągnięcie naszego sukcesu. Głównie należy nałożyć duży nacisk na wybór odpowiednich genetycznie nasion ponieważ jest to niezbędne do tego, by nasza konopi zdążyła zakończyć kwitnienie należycie wcześnie, najlepiej przed końcem lata. Co więcej tego typu ziarna zapewniają odporność na choroby, pleśń i szkodniki, zmniejszają zapotrzebowanie na składniki odżywcze, regulują sobie nawet kształt roślin oraz wygląd liści. Fundamentalnym elementem hodowli konopi jest właśnie czas kwitnienia, który wychodzi pod koniec sierpnia lub początek września.

Uprawa Marihuany Outdoor, Na Dworze w Szklarni Bezpośrednia w Ziemi

Uprawa marihuany outdoor to szczególnie przemyślany dobór miejsca. Jeżeli sadzisz bezpośrednio w ziemi najważniejsze jest podjęcie decyzji o odpowiednim miejscu. Rośliny konopi wymagają co najmniej 5 do 6 godzin i tyle powinny otrzymywać bezpośredniego światła słonecznego dziennie. Światło dostarczane w południe najlepiej im sprzyja ze względu na lepszą jakość.

W sytuacji, gdy mieszkasz w miejscu, gdzie utrzymuje się temperatura przekraczają 30°C, fajnie było by wybrać miejsce, w którym z rana pojawia się bezpośrednie słońce a także lekko zacienione w najgorętszych częściach dnia. Obszar, w którym wiatr jest stały, jest również dobrym wyborem w gorącym klimacie, chociaż zwiększy to zużycie wody.

Z kolei, kiedy mieszkasz w obszarze, gdzie pojawiają się porywiste wiatry, powinniśmy rozważyć sadzenie w pobliżu ściany, ogrodzenie i dużych krzewów. Osoby żyjące terenach chłodniejszych, mogą sadzić w pobliżu budynku, który zatrzymuje ciepło. Wyśmienitym pomysłem będzie uprawa konopi outdoor przy ścianie z cegły od strony południowej a nawet przy ogrodzeniu. Osoby mieszkające w gorącym klimacie powinni unikać tych miejsc.

Pamiętajmy iż, należy wziąć pod uwagę ochronę prywatności a przede wszystkim bezpieczeństwo. Duże grono osób chce, aby uprawa marihuany outdoor była niewidoczna i chroni ją przed nie chcianymi intruzami oraz złodziejami. Najrozsądniej będzie postawić wysokie ogrodzenia, otoczyć się również drzewami i dużymi krzewami, no chyba że mieszkasz w zacisznym miejscu.

Znajdziemy też i osoby które trzymają konopie na balkonach lub dachach. Są i tacy którzy budują ciężkie klatki, aby odseparowywać od nich złodziei i zwierzęta. Bez względu na to, co zrobisz pamiętaj, że konopie w warunkach outdoor wyrastają nawet do 3 metrów, dlatego dobrze się zastanów gdzie je posadzisz.

Uprawa Konopi Outdoor, Na Zewnątrz w Doniczkach

Hodowanie konopi outdoor przy użyciu doniczek jest dobrym wyborem dla osób, które nie mają dobrego miejsca do uprawy. Dobrodziejstwo płynących z uprawy w doniczkach, ale są też i wady. W monnecie kiedy z jakich kol wiek powodów nie jesteś w stanie posadzić swoich roślin w ziemi w naturalnych warunkach, doniczki będą jedynym rozwiązaniem na uprawę marihuany outdoor. W tym wypadku będziemy wstanie je przemieszczać w ciągu dnia, aby korzystać ze słońca jak i również chronić przed nadmiernym ciepłem lub wiatrem.

Hodowanie konopi outdoor w doniczkach, jest najczęściej korzystania przez osoby zaczynające swoja przygodę. Natomiast jednak konopie uprawiane w doniczkach niewykluczone że będą znacznie mniejsze w odróżnieniu od tych posadzonych w ziemi. Powód jest oczywisty i banalny ponieważ wzrost ich korzeni jest silnie ograniczony. Zazwyczaj im większy jest korzeń, tym większa roślina. Wielkość doniczki będzie wytyczać wzrost rośliny mimo to hodowanie dużych roślin w małych pojemnikach jest możliwe, jeśli stosuje się odpowiednią do tego stworzoną technikę.

Zatem musisz zaopatrzyć się w doniczkę 15-20 litrów to najmniejszy rozmiar jaki musisz mieć. 35-40 litrów lub nawet więcej jest zalecane, aby uzyskać naprawdę pożądane konopie. Nie ważne jaki ma rozmiar, musisz chronić korzenie żeby się nie przegrzały gdy jest za ciepło. Ponieważ doniczki z ziemią bardzo szybko może osiągnąć temperaturę 35°C a nawet i więcej. Taka temperatura może poważnie spowolnić wzrost naszych roślin więc przysłoń doniczki przed bezpośrednim działaniem słońca. W czasie upływającego lata możemy podlewać ziemię w doniczkach dożo częściej, a i nawet każdego dnia. Intensywnie podlewaj swoje konopie rano, tak by przez cały dzień miały odpowiednią wilgotność.

Oceń
[Głosy: 6 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.