thc-thc.com

White Widow x Big Bud od Female Seeds – Nasiona Konopi

opis nasion konopi white widow x big bud od female seeds

Nasiona Marihuany: White Widow x Big Bud od Female Seeds – Opis i Charakterystyka Tej Odmiany Konopi

White Widow x Big Bud to odmiana konopi, która łączy w sobie najlepsze cechy dwóch legendarnych rodziców: White Widow i Big Bud. Jest to głównie indica, która charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością, mocnym działaniem i łatwością uprawy. W tym artykule przedstawię opis i charakterystykę tej odmiany, abyś mógł lepiej poznać jej zalety i wady.

Historia i Genetyka

White Widow x Big Bud jest wynikiem wieloletniej pracy hodowlanej firmy Female Seeds, która stworzyła stabilną i niezawodną feminizowaną odmianę. Jest to odmiana fotoperiodyczna, co oznacza, że potrzebuje zmiany cyklu światła, aby przejść z fazy wegetatywnej do fazy kwitnienia. W pomieszczeniu potrzebuje około 7-8 tygodni kwitnienia, aby osiągnąć pełną dojrzałość. Na zewnątrz jest gotowa do zbioru we wrześniu w klimacie umiarkowanym.

Wygląd i Zapach

White Widow x Big Bud jest niską i krzaczastą rośliną, która osiąga wysokość od 60 do 80 cm w pomieszczeniu i od 150 do 200 cm na zewnątrz. Ma silną i zdrową strukturę, która jest w stanie utrzymać ciężar jej ogromnych pąków. Pąki są bardzo duże, zbite i ciężkie, a także pokryte grubą warstwą żywicy. Roślina ma intensywny i ostry zapach skunka, który wymaga dobrego systemu wentylacji i filtracji podczas uprawy indoor. Smak jest również mocny i ostry, z nutami owocowymi.

Plon i Jakość

White Widow x Big Bud jest bardzo produktywną odmianą, która może dać plon od 600 do 700 g/m2 w pomieszczeniu i od 350 do 500 g na roślinę na zewnątrz. Jest to idealna odmiana dla komercyjnych hodowców, którzy szukają dużej ilości wysokiej jakości marihuany. Jest to również łatwa odmiana dla początkujących hodowców, ponieważ jest odporna na stres i choroby, a także dobrze reaguje na różne metody uprawy, takie jak gleba, hydroponika, SOG czy SCROG.

Efekt i Zastosowanie

White Widow x Big Bud ma wysoką zawartość THC, która może sięgać nawet 20%. Jej efekt jest typowy dla White Widow: silny i przytłaczający haj, który powoli ewoluuje do bardziej mózgowego i szczęśliwego stanu. Jest to odmiana relaksująca i lecznicza, która może pomóc w łagodzeniu bólu, stresu, bezsenności i depresji. Nie jest to jednak odmiana dla początkujących użytkowników lub dla tych, którzy szukają subtelnej lub energetycznej odmiany.

Podsumowanie

Podsumowując, White Widow x Big Bud to doskonała odmiana konopi dla tych, którzy cenią sobie wysoką wydajność, mocne działanie i łatwość uprawy. Jest to odmiana z bogatym dziedzictwem genetycznym, która zachwyca swoim smakiem, aromatem i efektem.

Dostępność w sklepie:

Female Seeds oferuje tą odmianę w dwóch wariantach nasion marihuany:
W wersji zwykłej feminizowanej: White Widow x Big Bud Feminizowane.
Oraz w wersji auto kwitnącej: Auto White Widow x Big Bud Feminizowane.

Oceń
[Głosy: 3 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.