Przeskocz do treści

U Nas Kupisz Nasiona Bezpiecznie. 98% Konkurencyjnych Sklepów Łamie Prawo

prawo_nasiona_marihuany Sprzedajemy nasiona marihuany od 2005 roku, przez te wszystkie lata wypracowaliśmy bezpieczną sprzedaż tego asortymentu i zgodną z Polskim prawem. Konkurencja nie wie do końca jak to jest z tym biznesem. 98% konkurencyjnych sklepów z nasionami konopi łamie prawo i nie zdaje sobie z tego sprawy narażają w ten sposób siebie a przede wszystkim swoich klientów. Z naszych obserwacji wynika że prawie wszystkie konkurencyjne sklepy na swoich stronach zamieszczają linki do for lub portali internetowych z informacjami jak hodować konopie indyjskie. Sprzedając nasiona konopi i podając informacje w postaci linku do portalu o hodowli konopi indyjskich popełniają przestępstwo pomocnictwa. Sprzedaż nasion cannabis plus informacja jak uprawiać konopie indyjskie to już przestępstwo. Nasza firma od lat jest w stałym kontakcie z renomowanymi kancelariami prawnymi, dzięki czemu wiemy jak postępować żeby nie łamać Polskiego prawa. Nie wzorujemy się na innych sklepach, tylko sami budujemy sprzedaż bezpieczną i zgodną z obowiązującym w Polsce prawem. Jako pierwsi podaliśmy informację że doradztwo w zakresie uprawy konopi indyjskich jest zabronione, szybko inne sklepy przechwyciły tą informację od nas. Nigdy wcześniej nie publikowaliśmy informacji że linki do portali z poradami o hodowli konopi indyjskich na stronach sklepów z nasionami konopi są nielegalne, co za skutkowało że w tej chwili 98% sklepów tego typu posiada na swoich stronach po kilka takich linków. Kupuj u nas bezpiecznie nasiona marihuany!

nasiona_marihuany_konopi_marihuana_plakat_thc-thc

Sprzedajemy nasiona marihuany od 2005 roku, przez te wszystkie lata wypracowaliśmy bezpieczną sprzedaż tego asortymentu i zgodną z Polskim prawem. Konkurencja nie wie do końca jak to jest z tym biznesem. 98% konkurencyjnych sklepów z nasionami konopi łamie prawo i nie zdaje sobie z tego sprawy narażają w ten sposób siebie a przede wszystkim swoich klientów.

Z naszych obserwacji wynika że prawie wszystkie konkurencyjne sklepy na swoich stronach zamieszczają linki do for lub portali internetowych z informacjami jak hodować konopie indyjskie. Sprzedając nasiona konopi i podając informacje w postaci linku do portalu o hodowli konopi indyjskich popełniają przestępstwo pomocnictwa. Sprzedaż nasion cannabis plus informacja jak uprawiać konopie indyjskie to już przestępstwo.

Nasza firma od lat jest w stałym kontakcie z renomowanymi kancelariami prawnymi, dzięki czemu wiemy jak postępować żeby nie łamać Polskiego prawa. Nie wzorujemy się na innych sklepach, tylko sami budujemy sprzedaż bezpieczną i zgodną z obowiązującym w Polsce prawem. Jako pierwsi podaliśmy informację że doradztwo w zakresie uprawy konopi indyjskich jest zabronione, szybko inne sklepy przechwyciły tą informację od nas. Nigdy wcześniej nie publikowaliśmy informacji że linki do portali z poradami o hodowli konopi indyjskich na stronach sklepów z nasionami konopi są nielegalne, co za skutkowało że w tej chwili 98% sklepów tego typu posiada na swoich stronach po kilka takich linków.

Kupuj u nas bezpiecznie nasiona marihuany!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.