thc-thc.com

Pomieszczenie w Domu do Uprawy Marihuany

Zrób to Sam – Jak Zrobić Pomieszczenie w Domu do Uprawy Marihuany, Uprawa Konopi Indyjskich Indoor

Jeśli, jesteś zdecydowany do uprawiania konopi indyjskich w domu to super, ponieważ hodowla własnych konopi nie tylko zapewnia stały zapas dobrej marihuany a i sprawi, że bardziej je polubisz zwłaszcza kiedy poczujesz satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Jak wiadomo, iż dobrze spędzony czas w ogrodzie jest korzystny dla naszego umysłu polepszając samopoczucie, a nawet pomaga w walce z niepokojem i depresją. A więc jak zrobić pomieszczenie do uprawy marihuany?

Grow Room, GrowRoomu, GrowRoom, Uprawa, Hodowla, Indoor, Marihuany, Konopi, Materiał Odblaskowy, Mylar, Na Ściany

Decyzja o hodowaniu konopi w domu wymaga nie tylko przestrzeni przeznaczonej do tego celu ale i również dobrego planu. Pragnąc otrzymać taka ilość suszu, żeby nam wystarczyło od porządku do końca zbiorów, powinno się wytyczyć minimum 1m². Przeznaczona owa przestrzeń będzie dobra dla dosłownie kilku mniejszych roślin lub tylko jednej. W tym momencie zależeć to będzie tylko od Ciebie samego, zbiory będą i tak podobne. Wszystko odnosi się do tego co chcesz osiągnąć dużo różnorodności czy mniej natomiast musisz wiedzieć iż większe plony na roślinę otrzymasz z tej mniejszej różnorodności. To już jest w kwestii twoich preferencji.

Pomieszczenie do Uprawy Marihuany, Czyli Odpowiedni Grow Room

Większa część grow roomu jest narzucona z góry twoją dostępnością przestrzeni a także wykorzystywanym oświetleniem. Rzecz jasna że łatwiej oświetlić 1 metr kwadratowy przy użyciu znacznej części rodzajów żarówek. W sytuacji gdy zdecydujesz się zastosować świetlówki grow room może być niższy dlatego, że te lampy mogą mieć bliższą odległość do naszych roślin w trakcie uprawy, z kolei wysokoprężne lampy wyładowcze (HID) muszą mieć większą odległości, aby uniknąć poparzeniu roślina a także po to by nie zwiększyć za dużo temperatury. Nawet gdybyśmy chcieli pomóc naszym konopiom dając im dużo mocnego światła nie jest to możliwe ze względu na poważne konsekwencje, ponieważ takie lampy wymagają większej przestrzeni.

Najlepsze miejsce?

Dla dobra sprawy każdy da radę znaleźć kawałek, wolnego metra kwadratowego w swoim zaciszu domowego. Przykładowo znalezienie wolnego pokoju, strychu, piwnicy, szafy i garderoby możemy wykorzystać jako przestrzeń do naszej uprawy. Pamiętajmy, że dyskrecja to najważniejszy czynnik ponieważ odgłos wentylatora lub niektórych lamp oraz nadzór zapachu muszą w pierwszej kolejności zostać wzięte pod uwagę przy wyborze miejsca na grow room. Podając prosty przykład wentylatora oscylacyjnego – jeżeli przymocujemy go do ściany z naszymi sąsiadami może doprowadzić ich do szału hałasem i wibracjami.

Wymienimy kilka a jakże ważnych czynników oraz procesów, które są konieczne do prawidłowego wzrostu marihuany a mianowicie: światłoszczelność, ruch powietrza, wymiana powietrza, wilgotności i temperatury, budowa grow roomu.

Jak to zrobić i co potrzebujemy

W momencie, gdy masz już wygospodarowaną przestrzeń która spełnia wymagania zdrowej i sekretnej uprawy, pora wziąć się za budowę naszego grow roomu. Jest odrobinę a jakże przyzwoitych rozwiązań, jakie pozwolą oszczędnie zrobić domowy grow room. Metoda którą wam przedstawimy pokazuje jak podczas wykorzystanie kilka drewnianych listw wykończonych plastikiem może stworzyć ściany, podstawy, sufitu oraz drzwi. Pamiętajmy jedna rzecz dodając sufit należy także dodać wsporniki dla przyszłego oświetlenia. Mając do czynienia z już istniejącymi ścianami i sufitem, warto dowiedzieć się gdzie jest przeprowadzony prąd, w celu podłączy naszych akcesoria pomocniczych.

Potrzebne narzędzia:

  • piła, zszywacz do drewna, wkrętarka,
  • arkusze do wyłożenie naszego grow roomu: z jednej strony czarne, z drugiej białe lub odblaskowe, takie jak na przykład mylar,
  • listwy drewniane drewno.

No to do dzieła zaczynamy od:
1. Zaczynasz od zrobienia góry i boków w formie obramowania na ścianach i suficie, będziesz potrzebować do tego drewnianych listew. W ten sposób zrobisz drugi sufit i ściany, na który później przymocujesz materiał odblaskowy np. wspomniany mylar. Nie będziemy tutaj dokładnie opisywali długości listew, bo nie znamy wymiarów potencjalnego pomieszczenia na twój grow room. Chodzi nam o to żebyś wiedział o co w tym chodzi i jak się za to zabrać, reszta jest już kwestią twojej wyobraźni. Kiedy będziesz miał już zrobiony stelaż z listew drewnianych, to musisz używając zszywacza wyłożyć cały grow room materiałem odbijającym światło.

2. Następnym etapem jest montaż wszystkich niezbędnych urządzeń, takich jak: Doniczki w których będą rosły twoje rośliny. Haki do których podwiesisz lampy, przymocowanie ich do drewnianych listew będzie bardzo proste. Później na linkach możesz podwiesić lampy, dobrym wyborem są lampy HPS z systemem chłodzenia Cooltube. Nie zapomnij o timerach, które będą automatycznie włączały i wyłączały oświetlenie. Zamontuj również system chłodzenia z filtrem węglowym, niwelującym zapach oraz postaw w grow roomie zwykłe wiatraki, które wytwarzają naturalny wiatr dla roślin. Możesz również zamontować automatyczny system nawadniania. Ważny jest nawilżacz-jonizator-ozonator do kontroli wilgotności. Zaś system CO2 wspomoże wzrost twoich roślin, CO2 daje bardzo dobry efekt w uprawie konopi. Jeśli grow room jest zrobiony w zimnym pomieszczeniu, hali lub piwnicy to dobrze jest żebyś wstawił tam dodatkowy grzejnik lub grzejniki.

Jak Zrobić, Pomieszczenie, Domu, Uprawy, Hodowli, Marihuany, Konopi Indyjskich, Cannabis, Indoor

Oceń
[Głosy: 12 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Pomieszczenie w Domu do Uprawy Marihuany”


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.