thc-thc.com

U Nas Kupisz Nasiona Bezpiecznie – 98% Konkurencyjnych Sklepów Łamie Prawo

bezpieczny zakup nasion marihuany i konopi

Sprzedajemy nasiona marihuany od 2005 roku, przez te wszystkie lata wypracowaliśmy bezpieczną sprzedaż tego asortymentu i zgodną z Polskim prawem. Konkurencja nie wie do końca jak to jest z tym biznesem. 98% konkurencyjnych sklepów z nasionami konopi łamie prawo i nie zdaje sobie z tego sprawy narażają w ten sposób siebie a przede wszystkim swoich klientów.

Z naszych obserwacji wynika że prawie wszystkie konkurencyjne sklepy na swoich stronach zamieszczają linki do for lub portali internetowych z informacjami jak hodować konopie indyjskie. Sprzedając nasiona konopi i podając informacje w postaci linku do portalu o hodowli konopi indyjskich popełniają przestępstwo pomocnictwa. Sprzedaż nasion cannabis plus informacja jak uprawiać konopie indyjskie to już przestępstwo.

Nasza firma od lat jest w stałym kontakcie z renomowanymi kancelariami prawnymi, dzięki czemu wiemy jak postępować żeby nie łamać Polskiego prawa. Nie wzorujemy się na innych sklepach, tylko sami budujemy sprzedaż bezpieczną i zgodną z obowiązującym w Polsce prawem. Jako pierwsi podaliśmy informację że doradztwo w zakresie uprawy konopi indyjskich jest zabronione, szybko inne sklepy przechwyciły tą informację od nas. Nigdy wcześniej nie publikowaliśmy informacji że linki do portali z poradami o hodowli konopi indyjskich na stronach sklepów z nasionami konopi są nielegalne, co za skutkowało że w tej chwili 98% sklepów tego typu posiada na swoich stronach po kilka takich linków.

Kupuj u nas bezpiecznie nasiona konopi!

Oceń
[Głosy: 1 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.