nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

U Nas Kupisz Nasiona Bezpiecznie. 98% Konkurencyjnych Sklepów Łamie Prawo

nasiona_marihuany_konopi_marihuana_plakat_thc-thc

Sprzedajemy nasiona marihuany od 2005 roku, przez te wszystkie lata wypracowaliśmy bezpieczną sprzedaż tego asortymentu i zgodną z Polskim prawem. Konkurencja nie wie do końca jak to jest z tym biznesem. 98% konkurencyjnych sklepów z nasionami konopi łamie prawo i nie zdaje sobie z tego sprawy narażają w ten sposób siebie a przede wszystkim swoich klientów.

Z naszych obserwacji wynika że prawie wszystkie konkurencyjne sklepy na swoich stronach zamieszczają linki do for lub portali internetowych z informacjami jak hodować konopie indyjskie. Sprzedając nasiona konopi i podając informacje w postaci linku do portalu o hodowli konopi indyjskich popełniają przestępstwo pomocnictwa. Sprzedaż nasion cannabis plus informacja jak uprawiać konopie indyjskie to już przestępstwo.

Nasza firma od lat jest w stałym kontakcie z renomowanymi kancelariami prawnymi, dzięki czemu wiemy jak postępować żeby nie łamać Polskiego prawa. Nie wzorujemy się na innych sklepach, tylko sami budujemy sprzedaż bezpieczną i zgodną z obowiązującym w Polsce prawem. Jako pierwsi podaliśmy informację że doradztwo w zakresie uprawy konopi indyjskich jest zabronione, szybko inne sklepy przechwyciły tą informację od nas. Nigdy wcześniej nie publikowaliśmy informacji że linki do portali z poradami o hodowli konopi indyjskich na stronach sklepów z nasionami konopi są nielegalne, co za skutkowało że w tej chwili 98% sklepów tego typu posiada na swoich stronach po kilka takich linków.

Kupuj u nas bezpiecznie nasiona marihuany!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.