thc-thc.com

Amnesia Haze – Wyjątkowa Odmiana Konopi

wielka plantacja odmiany konopi amnesi haze

Jednymi z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych odmian konopi na świecie jest Amnesia Haze, tak zwana hybryda. Dominują w niej geny sativa, których znakiem charakterystycznym jest niezwykle silne działanie. Amnesia Haze jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicielek swojej rodziny genetycznej. Ta niezwykła hybryda pochodzi z dwóch szczepów genetycznych rosnących lokalnie w różnych zakątkach świata. Są to przede wszystkim dzikie odmiany landrace sativa z Tajlandii, Hawajów, Jamajki oraz części Kambodży, które krzyżuje się z odmianą indica z południowej Azji i Afganistanu – ale czy to właśnie tu można spotkać jedne z najlepszych Amnezji Haze na rynku?

Bardzo ważnym faktem jest to, że do stosowania Amnesia Haze należy się przyzwyczaić i wiedzieć jak się z nią obchodzić. Choć wielu doświadczonych konsumentów w pełni poleca zażywanie Amnezji Haze, wskazując na jej energetyzujące działanie, można spotkać się też z opiniami jeszcze nieobeznanych z tą rośliną osób, u których skutki jej stosowania są zupełnie odwrotne, określane wręcz jako uspokajające i usypiające.

Amnesia Haze – Działanie i Efekty, na Które Można Liczyć po Jej Stosowaniu

Amnesia Haze to odmiana konopi rośliny, która nie bez powodu nazywana jest energetyzującą i pobudzającą do działania. Hybryda ta zapewnia idealny balans pomiędzy umysłem a ciałem. Dzięki niej te dwa ośrodki są w stanie idealnie ze sobą współpracować, jak również działać na najwyższych obrotach osobno, pokonując wszelkie przeszkody umysłowe i fizyczne. Ze względu na swoje działanie, a przede wszystkim pobudzający efekt, Amnesia Haze jest zalecana do stosowania w ciągu dnia, w szczególności w godzinach porannych. Można ją stosować przed poranną aktywnością fizyczną lub na dobre rozpoczęcie ciężkiego i wycieńczającego umysł dnia w pracy. Użytkownicy, którzy zdążyli przetestować działanie Amnezji Haze zwracają szczególną uwagę na to, iż wyostrza ona wszelkie zmysły, pozwala zebrać i uporządkować myśli, zwiększa poziom koncentracji oraz relaksuje i niweluje stres. Amnezji Haze nie powinno się mylić z tradycyjną sativą lub innymi odmianami z rodziny genetycznej Haze, gdyż ta hybryda przede wszystkim ma działanie rozluźniające i pomagają w koncentracji.

Jak Wygląda i Smakuje Amnesia Haze?

Amnesia Haze jest rośliną dość charakterystyczną z wyglądu. Jest ona niska, bo sięga zaledwie 120cm wysokości oraz charakteryzuje się rozłożystą budową. Amnesia Haze posiada bardzo gęsto rozmieszczone, jasnozielone kwiaty, które są pokryte charakterystycznymi złotymi pistilami. Jeśli chodzi natomiast o aromat, to wiele osób porównuje go do silnie cytrynowo-sosnowej mieszanki o lekkiej nucie ziołowego aromatu. Ten aromatyczny opis jest również silnie związany z samym smakiem Amnesia Haze, który można porównać do cytrusów, sosny oraz silnej mieszanki ziół. To wszystko sprawia, że dym z tej rośliny jest niezwykle gładki i nie powodujący podrażnień, a podczas jej palenia rzadko można spotkać się z występowaniem kaszlu lub krztuszenia się.

wygląd i smak amnesi haze

Amnesia Haze – Właściwości Lecznicze

Choć zastosowanie Amnezji Haze jest z reguły kojarzone jedynie z przyjemnością i konsumpcją rekreacyjną, może ona również posiadać wiele przydatnych walorów leczniczych. Po pierwsze, Amnesia Haze ma działanie rozweselające i poprawiające nastrój, co jest niezwykle przydatną właściwością podczas leczenia osób chorujących na depresję. Po drugie, Amnesia Haze poprawiając nastrój oraz stymulując poziom energii pomaga pacjentom zmagającym się z lękami i stresem. Po trzecie, wysoki poziom CBD zawarty w Amnezji Haze, powoduje rozluźnienie umysłu i ciała, a właściwości tego konkretnego szczepu dodatkowo pobudzają apetyt, co znajduje swoje zastosowaniu u osób poddawanych chemioterapii. Amnesia Haze znalazła też ostatnio kolejną grupę osób, u których jej działanie okazuje się niezwykle przydatne. Są nimi osoby z ADHD, które dzięki tej roślinie mogą łatwiej się skupić i nie ulegać rozproszeniu przez czynniki zewnętrzne.

Najlepsza Amnesia Haze na Rynku

Hodowaną w warunkach naturalnych Amnesię Haze można spotkać przede wszystkim w krajach położonych blisko równika. To właśnie tam, czyli w Południowej Hiszpanii, Północnej Australii, Kalifornii, a także w Północnej Afryce znajduje najlepszy klimat do wzrostu. Jednak nie wyklucza to uprawy w zimniejszych strefach klimatycznych, co pokazuje artykuł: Recenzja Uprawy Odmiany Amnesia Haze od Royal Queen Seeds. Jak jednak rozpoznać najlepszą roślinę? Przede wszystkim po dużym skupisku kwiatów. Taka roślina będzie również wyższa i bardziej masywna. Jednak nie tylko w warunkach naturalnych można spotkać najlepszą Amnesię Haze. Doświadczeni hodowcy wiedzą jak się nią zaopiekować i jakie warunki należy jej utworzyć, aby w pełni się rozwinęła i zagwarantowała wszystkie te właściwości, które ma, rosnąc w warunkach naturalnych. Żeby uzyskać najlepsze rośliny tej odmiany, to najpierw należy znaleźć i zakupić jej najlepsze nasiona. Odpowiednim producentem tej odmiany będzie wspomniany już Royal Queen Seeds, który oferuje żeńską wersję tej rośliny, czyli: Amnesie Haze Feminizowaną oraz wersję zwykłą: Amnesie Haze Regularną, która jest dla tych którzy chcieli by zrobić swoje nasiona konopi tej odmiany lub też skrzyżować ją z innym szczepem i stworzyć coś nowego. Royal Queen Seeds w swoim katalogu nasion marihuany oferuje także szybką wersję auto kwitnącą, czyli: Amnesie Haze Automatic Feminizowaną, która jak sama nazwa wskazuje jest tylko w wersji żeńskiej.

Oceń
[Głosy: 7 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Amnesia Haze – Wyjątkowa Odmiana Konopi”


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.