Co Po Aktualizacji Naszego Sklepu THC-THC

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc

Nasz sklep internetowy z nasionami marihuany thc-thc.com przeszedł ostatnio gruntowną aktualizację. Dostał nowy skrypt. Motyw graficzny został praktycznie bez zmian, jedynie została poprawna rozdzielczość względem poprzedniej wersji. Doszło sporo nowych kategorii.

Wraz z aktualizacją sklepu obniżyliśmy próg gratisowych nasiona marihuany teraz już od wydanych w sklepie 75 PLN dorzucamy jedno nasionko Easy Plant XXL Automatic Feminizowane gratis, gratis się zwiększa w miarę kwoty jaką się wyda w naszym sklepie, szczegółowe informacje są zawarte na naszej stronie. Poza tym wprowadziliśmy możliwość wybierania innego gratisu, wystarczy nam to napisać w komentarzu do zamówienia.

Sprawdź sam co nowego!

Zapraszamy do naszego sklepu z nasionami konopi thc-thc.

7 komentarzy do wpisu „Co Po Aktualizacji Naszego Sklepu THC-THC”

  • Witam

   Poświata jest ciemno zielona, ledwo widoczna i nie powinna w jakiś sposób męczyć. Sprawdzaliśmy na wielu komputerach i wygląda tak samo. Można ją usunąć ale bez niej menu wygląda o wiele gorzej.

   pozdrawiam
   http://www.thc-thc.com

 1. POLECAM. Fajnie zrobiona strona. Co ważne anonimowe zakupy. Zwróćcie uwagę na jedną ważną kwestię kiedy robicie zamówienie to na koniec w podsumowaniu nie ma numeru zamówienia co znaczy że nie prowadzą bazy danych, dlatego też jak robi się przelew to jako tytuł daje się swój email. A teraz idźcie do innych sklepów i zobaczcie że po złożeniu zamówienia wyskoczy wam zamówienie np 6533 co oznacza że mają bazę danych tylu ludzi a zwykle na stronie piszą że anonimowa sprzedaż tylko piszą. Tak że Panowie i Panie wybierajcie Thc-Thc bo to na prawdę porządny anonimowy sklep. POLECAM

Dodaj komentarz