thc-thc.com

Co To Są Nasiona Marihuany Indoor?

Nasiona marihuany indoor to dokładnie kategoria odmian konopi przeznaczonych do uprawy w domu, forma uprawy roślin w pomieszczeniu. Nasiona konopi indoor zostały wyselekcjonowane spośród wielu odmian, aby mogły być używane do hodowli w pomieszczeniach zamkniętych. Nie wymagają one światła słonecznego a sztucznego oraz muszą być sztucznie dotleniane poprzez doprowadzenie do pomieszczenie świeżego powietrza. Zostały stworzone, aby przynieść zadowalające efekty swoim właścicielom. Ich uprawa nie jest bardzo wymagająca ale bez odpowiedniej wiedzy jest to prawie nie możliwe.

plantacja roślin konopi indyjskich w pomieszczeniu

Uwaga! Zanim nasiona trafią do rąk kupującego, powinny być w odpowiedni sposób przechowywane aby nie straciły na wartości. Są one feminizowane a średni poziom feminizacji wynosi 99 procent. Gwarantuje to świeżość otrzymanego produktu i sto procent satysfakcji. I w rezultacie zadowalającą plantację marihuany indoor.

Uprawa Marihuany Indoor

Uprawa roślin marihuany indoor to nic innego jak hodowla w pomieszczeniach. Stworzenie odpowiedniej przestrzeni jest kluczowe w uprawie konopi. Może to być pokój, piwnica a nawet szafa. Kluczowe jest zapewnienie odpowiednich warunków. Między innymi dobre oświetlenie i doprowadzenie świeżego powietrza przy pomocy wentylatorów. Zakup sprzętu do tego celu jest absolutnie wymagany. Przestrzeń, w której będą rosły rośliny musi być odpowiednio duża, aby bez problemu móc zajmować się pielęgnacją plantacji. Jeśli pomieszczenie jest na to zbyt małe, to można wyjmować rośliny i kontrolować ich rozwój. Czystość jest także bardzo ważna, ze względu za wrażliwość roślin. Najlepiej jest nie wybierać drewnianych i trudnych w czyszczeniu powierzchni.

Wskazówki Dla Osób Początkujących

Uprawiając marihuanę indoor po raz pierwszy najlepiej jest zacząć od kilku sadzonek. W razie jakichkolwiek błędów straty będą mniejsze a tym samym mniej kosztowne. Rośliny są bardzo podatne na choroby korzenne, między innymi grzyby i pleśnie i dlatego trzeba pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. Dodatkowo zbyt duża ilość chloru w wodzie może być szkodliwa dla pożytecznych mikroorganizmów przebywających w glebie. Rośliny nie mogą być przelewane, ponieważ skutkuje to rozwojem chorób. W wodzie znajdują się różne związki i bakterie, które również mogą doprowadzić do straty sadzonki. Dobrym pomysłem będzie woda filtrowana. Gleba nie powinna zawierać sztucznych nawozów o przedłużonym uwalnianiu. Idealna jest ziemia organiczna (kompost), która była wcześniej nawożona. Na takim podłożu bez problemu można uprawiać rośliny od początku do końca bez użycia dodatków w postaci odżywek.

Jakich Składników Odżywczych Wymaga Uprawa Marihuany Indoor?

Najwięcej składników odżywczych rośliny potrzebują w okresie kwitnienia. Składniki odżywcze, które są niezbędne w prawidłowym rozwoju:

  • fosfor,
  • potas,
  • azot,
  • wapń,
  • magnez,
  • miedź,
  • żelazo.

Odżywki z odpowiednio dobranymi składnikami są dostępne w postaci płynu lub proszku. Dzielą się na dwa rodzaje. Mianowicie na te niezbędne w procesie wegetatywnym i te w procesie kwitnienia. Konopie zmieniają wymagania na zapotrzebowanie składników odżywczych podczas swojego cyklu. Azot jest bardziej potrzebny pożądany wzrostu. Natomiast fosfor i potas podczas kwitnienia.

Odpowiednie Warunki Gwarancją Sukcesu

Uprawa marihuany nie jest łatwym zadaniem. Wymaga dużej uwagi i stałej kontroli sadzonek i oczywiście odpowiedniego sprzętu. Codzienne sprawdzanie roślin jest bardzo ważne i ta czynność nie może być utrudniona. Najlepiej jest wybrać chłodne i suche miejsce, gdzie nie będzie panować nadmierna wilgoć. Dostęp świeżego powietrza z zewnątrz jest równie istotny. Najważniejszym czynnikiem przyczyniającym się do jakości i ilości marihuany jest dobra jakość światła. Lampy powinny być zastosowane z dwoma rodzajami światła. Jedna w okresie wzrostu a druga w okresie kwitnienia. Żarówki wytwarzają dużo ciepła, dlatego też wymagane jest posiadanie wentylatorów wtłaczających i wyciągowych. Ułatwiają one w znacznym stopniu kontrolowanie temperatury w pomieszczeniu. Do prawidłowego rozwoju rośliny potrzebują dwutlenku węgla, który jest niezbędny w procesie fotosyntezy. Wentylator musi wpompowywać świeże powietrze z zewnątrz a tym samym zasysać nagrzane powietrze z wewnątrz. Temperatura powinna się wahać między 21 stopni Celsjusza a 30 stopni Celsjusza. Oczywiście trzeba mieć na względzie fakt, iż niektóre odmiany konopi indyjskich wolą cieplejsze powietrze a inne znów chłodniejsze. Wszystko zależy od odmiany. Jeśli chodzi o wielkość wentylatora, to należy ją dostosować do wielkości przestrzeni z uprawą. Mocne łodygi to mniej przyjazne środowisko dla rozwoju pleśni i grzybów. Wentylator mieszający zapewni lekki wiatr, co właśnie przyczynia się do wzmocnienia łodyg a tym samym odstrasza szkodniki w postaci owadów latających.

Oceń
[Głosy: 7 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.