thc-thc.com

Co To Są Nasiona Marihuany Outdoor?

Nasiona marihuany outdoor to dokładnie kategoria odmian konopi przeznaczonych do uprawy na dworze, forma uprawy roślin na zewnątrz. Daje duże korzyści, gdyż umożliwia hodowlę sadzonek na większą skalę. Darmowe zasoby naturalne, takie jak gleba, świeże powietrze i słońce sprawiają więcej przyjemności z plantacji. Te nasiona konopi indyjskich są specjalnie wyselekcjonowane, aby mogły być uprawiane na dworze. Należy jednak pamiętać, że uprawa tego typu jest pracochłonna i wymaga wiedzy.

plantacja roślin konopi indyjskich outdoor

Jakie Są Korzyści z Uprawy Marihuany Outdoor?

Uprawa marihuany outdoor niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim możliwa jest uprawa roślin na większą skalę i tym samym zbiór jest bardziej satysfakcjonujący. Większa przestrzeń sprawia hodowcy więcej przyjemności. W końcu duża plantacja robi wrażenie. Ponadto w przypadku uprawy outdoor nie są potrzebne specjalistyczne sprzęty, takie jak sztuczne oświetlenie czy też wiatraki kontrolujące dopływ świeżego powietrza. Zasoby naturalne doskonale wpływają na rozwój sadzonek i odpowiedni wzrost. Jeśli chodzi o owady, to te pożyteczne doskonale wpływają na rośliny na przykład biedronki. Są one swego rodzaju odstraszaczem dla szkodników.

Najważniejsze Aspekty w Uprawie Marihuany Outdoor

Najważniejszym aspektem w uprawie marihuany outdoor jest wybór odpowiedniego miejsca. Należy tutaj zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim na odpowiednie nasłonecznienie, stabilną temperaturę i oczywiście schronienie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Odpowiednia temperatura do hodowli to powyżej 12 stopni Celsjusza ale nie przekraczająca 30 stopni Celsjusza. Najlepiej, gdyby konopie indyjskie posadzone były od strony południowej, gdzie emisja promieni słonecznych nie przekracza 8 godzin w ciągu dnia. Dobrym pomysłem jest też zaopatrzenie się w plandekę, która ochroni sadzonki przed ulewnymi deszczami bądź falą upałów. Najlepszym rozwiązaniem będzie uprawa w ogrodzie, gdzie jest dużo miejsca. Można uprawiać bez problemu rośliny towarzyszące i z całą pewnością jest to miejsce dyskretne. Konopie indyjskie nie lubią mocno kwaśnej ziemi, lekko kwaśną glebę bogatą w substancje organiczne znoszą dobrze ale najlepiej jak jej pH jest z przedziału 6,3-7,0. Sadząc rośliny trzeba zbadać ziemię i w miarę potrzeby zmienić jej skład. W przypadku gleby piaszczystej należy wykopać głębokie doły i umieścić w nich kompost, włókno kokosowe oraz mech torfowy. Zapewni to właściwy obieg składników odżywczych. Bardzo ważne składniki to fosfor, azot i potas i nie może ich zabraknąć dla prawidłowego rozwoju. Niedobory można uzupełnić w postaci płynnych odżywek, które rozpuszcza się w wodzie i podlewa rośliny. Jednak zawsze istnieją jakieś minusy, czyli pojawienie się szkodników i ryzyko wystąpienie pleśni glebowej. Dlatego też wymagana jest stała kontrola hodowcy. Innymi miejscami, gdzie można posadzić marihuanę outdoor to na przykład szklarnia, balkon, taras bądź dyskretne miejsce na polu. Każda z tych opcji ma swoje minusy i plusy i trzeba mieć to na względzie wybierając lokalizacje.

W Jaki Sposób Chronić Rośliny Marihuany Outdoor Przed Szkodnikami?

Jak każda uprawa, tak i też marihuany outdoor jest narażona na pojawienie się szkodników. Istnieją jednak sposoby, aby tego uniknąć. Dobrym i naturalnym rozwiązaniem jest wprowadzenie owadów drapieżnych, takich jak biedronki i osy. Pomogą one chronić sadzonki przed różnymi gatunkami szkodników. Posadzenie roślin towarzyszących pomoże odstraszyć niechciane szkodniki. Bazylia, melisa i koper to idealny zestaw ziół w tym przypadku. Nicienie to mikroorganizmy atakujące korzenie konopi. Natomiast gleba, która zawiera grzyby mikoryzowe doskonale wychwytuje i niszczy nicienie. Postawienie ogrodzenia wokół plantacji uchroni przed większymi drapieżnikami, takimi jak jelenie i dziki.

Odpowiednia Pielęgnacja Marihuany Outdoor Gwarancją Zadowolenia Hodowcy

Rośliny konopi indyjskich wymagają stałej kontroli i odpowiedniej pielęgnacji. Odpowiednia temperatura, ilość słońca i deszczu sprawią iż rośliny będą okazałe a zbiór obfity. Każda faza wzrostu wiąże się z dużą ilością pracy. Poczynając od wysiewu a kończąc na zbiorze. Bardzo ważne jest miejsce i przycinanie roślin, które odbywa się od połowy lipca do końca sierpnia. Należy odciąć nadmiar liści wachlarzowych. Zabieg ten trzeba wykonać podczas stępującego księżyca w fazie ubywania. Okres od połowy września do połowy listopada jest najbardziej ekscytujący, gdyż jest to czas zbioru. Efekty ciężkiej pracy są najlepszą nagrodą. Pąki powinno się zbierać rano podczas zstępującego księżyca w fazie ubywania. Uprawa marihuany outdoor wymaga doświadczenia i dużej ilości włożonej pracy, jednak przy odpowiedniej pielęgnacji gwarantuje pełen sukces.

Oceń
[Głosy: 7 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.