thc-thc.com

Genetyka Kush, Podstawa Wielu Odmian Indica

Kush to lokalna indica, która dała początek wielu szeroko stosowanym odmianom marihuany, takim jak OG Kush, Lemon Thai i Lemon Kush. Od wieków uprawiana jest w górskim regionie znanym jako Hindu Kush (stąd też jej nazwa), skąd rozprzestrzeniła się od centralnego Afganistanu po północny Pakistan. Wiele osób uważa ten region za miejsce narodzin cannabis i znany jest z produkcji wysokiej jakości haszyszu. W późnych latach 60-tych i 70-tych entuzjaści uprawy konopi przywieźli wysokiej jakości nasiona marihuany do USA, Europy i Kanady i rozpoczęli nową erę uprawy indoor.

genetyka i geny odmian indica kush

Większość odmian indica prawdopodobnie posiada w swoim dziedzictwie Kush, w taki czy inny sposób. Powodem tego jest to, że genetyka Kush wykazuje doskonałe właściwości indica – kiedy te nasiona trafiły na rynek w świecie zachodnim, zmieniły całkowicie całą grę, skracając czas kwitnienia i umożliwiając możliwość zwartej i kompaktowej uprawy. Po okresie kwitnienia wynoszącym w przybliżeniu 55 dni, dużej wydajności i stosunkowo niewielkiej wysokości, Kush sprawiła, że uprawa indoor stała się bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej i zyskała sporą popularność w świecie cannabis.

Jednak Kush nie osiągnęła sławy tylko dzięki swoim fizycznym właściwościom. Większość odmian z genetyką Kush posiada wysoki poziom THC, średnio około 20 procent. Jest to intensywny, ciężko uderzający haj, znany z mocnych efektów fizycznych i możliwości blokowania na kanapie. Efekt blokady ciała wynika z dużej ilości CBD i jest to również powód, dla którego odmiana jest także ceniona ze względu na właściwości medyczne. Znacznie łagodzi stres i inne dolegliwości takie jak migreny, nudności, depresję, stany lękowe. Ze względu na swoją siłę, może nie sprawdzić się u osób początkujących. Kush wywołuje głębokie poczucie spokoju, relaksuje ciało i koi umysł.

Smak i zapach tej odmiany to coś, o czym nie będziesz w stanie zapomnieć. Odmiana Hindu Kush ma ostry, ziemisty zapach z nutą ostrości, podczas gdy jedna z najpopularniejszych odmian w dzisiejszych czasach, OG Kush, ma mocno cytrusowy zapach. Ten naturalny i słodki smak jest często poszukiwany zarówno przez hodowców jak i przez konsumentów, i tylko dodaje do zdumiewających właściwości tej odmiany.

Wykorzystywanie Genetyki Kush Przez Producentów Nasion Marihuany

Odmiany Indica, OG Kush, Lemon Kush, Hindu Kush, Zambeza Seeds, THC

Wielu producentów nasion konopi wykorzystuje do tej pory genetykę Kush. Dzięki temu powstało masę odmian i hybryd z tą genetyką. Przykładem jest producent nasion marihuany Zambeza Seeds, który od razu postanowił zwrócić uwagę na niezwykłe cechy genetyki Kush i postanowił wdrożyć do swojej oferty odmiany, które zaspokoją każde podniebienie. Ich Lemon Kush to skrzyżowanie Lemon Thai, Pakistani Kush i ChemDawg. Odmiany razem tworzą wspaniałą mieszankę i zapewniają najlepsze efekty zarówno z genetyki sativa jak i indica, z dodatkiem narkotycznego haju i cudownie świeżego i cytrynowego smaku. Jeśli interesuje Cię ciekawa smakowo propozycja, polecamy szczególnie Pineapple Express, na pewno się nie zawiedziesz. Jest to skrzyżowanie Pineapple, bardzo owocowej jamajskiej odmiany z klasyczną OG Kush pozwoliło wyzwolić eksplozję aromatów – tropikalnych owoców i lekko kwaśnych, cytrusowych nut. A wszystko to w akompaniamencie intensywnego, relaksującego haju.

OG Bubble Gum i Choco Candy to dwie pozycje odmian, które cieszą się wyjątkowym aromatem. OG Bubble Gum to odmiana, w której dominuje indica, a która jest skrzyżowaniem OG Kush i Bubble Gum. Aromat tej odmiany jest głównie słodki, dominuje w nim słodycz dzikich jagód i kwaśne, cytrynowe nut, efekty są natomiast spokojne i relaksujące. Z drugiej strony Choco Candy do odmiana w której dominuje sativa, a która jest skrzyżowaniem Chocolate Haze i OG Chocolate Thai. Aromat jest czysto czekoladowy, a efekty mocno podnoszące na duchu, wręcz euforyczne.

Nie bez powodu odmiana Kush uważana jest za klasyka pomiędzy hodowcami i konsumentami. Jej właściwości fizyczne w połączeniu z mocnym i niesamowitym smakiem sprawiają, że jest ona ulubieńcem wielu osób, czego poświadczeniem jest zdobycie przez nią wielu nagród w Cannabis Cups. Jeśli rozważasz uprawę marihuany, Kush i nasz Power Kush powinny znajdować się na twojej liście ulubionych odmian.

Polecamy również inne artykuły na temat genetyki Kush:

Oceń
[Głosy: 7 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.