thc-thc.com

Recenzja Odmiany Konopi White Rhino

White Rhino to klasyczna, mocno uderzająca odmiana indica, która blisko spokrewniona jest z White Widow. Podobnie jak jej słynna, piękna krewna, jest to marihuana wysokiej klasy. Jednak ta bestia słynie także z innych cech, o których nawet najbardziej uzdolnieni hodowcy White Widow mogą tylko pomarzyć.

opis i charakterystyka odmiany marihuany white rhino

Dokładna linia White Rhino, podobnie jak reszty odmian White jest trochę tajemnicza. White Rhino jest hybrydą wybranych genetyk z Afganistanu, Brazylii i Indii. Mówiąc prosto, White Rhino należy do rodziny White, tak jak Super Skunk należy do rodziny Skunk.

Weterani jak i koneserzy marihuany mogą zostać całkowicie przygwożdżeni do kanapy przez ogromną moc White Rhino. Dla użytkownika rekreacyjnego, odmiana ta może stać się natychmiastowym ulubieńcem. Mimo mocnych wpływów indici, efekty White Rhino zaczynają się od wszechogarniającego uczucia szczęścia, który stopniowo ustępuje miejsca totalnemu ukamienowaniu całego ciała.

Potencjał tej odmiany nie może zostać niedoceniony, zwłaszcza, że poziom THC przekracza w niej często 20 procent. Prawdziwy ogień! Niektóre fenotypy mogą posiadać aż 25 procent THC.

Medycznie odmiana ta jest znana na całym świecie. Często stosowana jest przez pacjentów medycznej marihuany w celu złagodzenia chronicznego bólu, bezsenności i całego mnóstwa dolegliwości już od lat 90-tych. Dodatkowo, każdy kto kiedykolwiek spróbował tej odmiany, z pewnością pamięta gastro jakie ona powoduje.

White Rhino jest mocną odmianą cannabis, która jest stosunkowo łatwa w uprawie i dobrze sprawdza się w różnych metodach uprawy, od tradycyjnej gleby, kory kokosowej po hydroponikę i zaawansowane systemy aeroponiczne. Wszechstronność to kolejna cecha charakterystyczna White Rhino, zapewniająca, że ta bestia nigdy nie będzie należeć do zagrożonych gatunków.

Komercyjni hodowcy na całym świecie, od kawiarni w Amsterdamie do aptek w Kolorado, wszyscy doceniają wartość White Rhino. Stosowanie SOG i ScrOG może zapewnić ogromne zbiory pąków najwyższej jakości, do 900 g/m2.

Rośliny White Rhino są zazwyczaj krótkie, zwarte, rozgałęziają się energicznie i kwitną w ciągu 8-10 tygodni. Grube łodygi i szerokie liście przypominają wyglądem rośliny indici. Podczas fazy kwitnienia obserwować można prawdziwą magię, a przycinanie masywnych roślin może okazać się wymagane.

Hobbyści i hodowcy z ograniczoną przestrzenią uprawy, którzy mają miejsce tylko na jedną roślinę, również oczekiwać mogą zbiorów o wysokiej jakości przy tej odmianie.

Hybrydy z Wykorzystaniem Genetyki White Rhino

White Rhino została wykorzystana w wielu hybrydach. Między innymi jej geny posłużyły producentowi nasion marihuany Zambeza Seeds w celu wytworzenia jeszcze lepszej genetyki. Otrzymali oni odmianę: Candy Caramelo Fast Flowering, czyli szybko kwitnący szczep konopi, który wykazuje intensywne rozgałęzienia przypominające krzaczastą White Rhino. Odmiana jest nieco szybsza jeśli chodzi o dostarczanie zbiorów pokrytych obficie żywicą – czas kwitnienia wynosi zaledwie 45 dni.

Candy Caramelo Autoflowering to kolejna hybryda o bestialskim rodowodzie. Z tą odmianą oczekiwać możesz grubych pąków w rekordowym czasie. Wiele odmian kwitnących automatycznie daje zbyt wiele pąków wielkości popcornu, lub jeszcze gorzej – nie daje ich praktycznie wcale. Jednak Candy Caramelo Autoflowering odziedziczyło obfitość White Rhino. Ta automatycznie kwitnąca roślina zrobi wrażenie zarówno na koneserach jak i hodowcach, dając pąki wysokiej jakości w zaledwie 8 tygodni.

White Rhino to klasyczna indica z mocą, która ma duży wpływ na całą nową generację użytkowników cannabis.

Oryginalną White Rhino produkuje Green House Seeds i nasiona marihuany właśnie tego producenta dostaniesz w naszym sklepie.

Oceń
[Głosy: 4 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.