thc-thc.com

Auto Ak47 XXL w PROMO 500+

wysoko wydajne nasiona konopi ak47 xxl w wersji auto oraz feminizowanej w ofercie 500 plus

Zmiany w PROMOCJI 500+

Jeśli nas znacie, to z pewnością wiecie, że robiąc u nas zakupy, zawsze możecie liczyć na fajne gratisy. Aby jeszcze bardziej urozmaicić naszą ofertę i sprawić Wam jeszcze większą radość, postanowiliśmy nieco zmodyfikować słynne PROMO 500+.

Najpierw dla jeszcze niewtajemniczonych wytłumaczymy, na czym polega Promocja 500+. Robiąc zakupy w naszym sklepie na kwotę 500zł (już razem z kosztem wysyłki), jako dodatkowy bonus dostajesz od nas aż 5 SZTUK NASION odmiany Auto Ak47 XXL Feminizowane w oryginalnym opakowaniu.

A więc jaka jest zmiana w PROMO 500+?

Jak już zapewne zauważyliście, zmieniła się nie tylko liczba gratisowych nasion, ale i też odmiana, jaką dorzucamy w prezencie do każdego zamówienia powyżej 500zł. Tym samym zwiększyliśmy liczbę nasion marihuany w tej Promocji z TRZECH do PIĘCIU. Zmieniła się również odmiana jaką rozdajemy. Wcześniej były to nasiona konopi zwykłego Auto Ak47 Feminizowane, a w tej chwili jest to jego lepsza i wydajniejsza wersja, czyli Auto Ak47 XXL Feminizowane.

Co to są za nasiona Auto Ak47 XXL Feminizowane?

Odmiana konopi Auto Ak47 XXL, jak już wspomnieliśmy, to lepsza wersja pierwszego Auto Ak47. Jak można się spodziewać, wersja XXL jest dużo bardziej wydajniejsza, przy zachowaniu optymalnego czasu uprawy. Nasiona te są w pełni feminizowane, czyli produkują wyłącznie rośliny płci żeńskiej. Dodatkowo jest to odmiana z autofloweringiem. Oznacza to, że zaczyna kwitnąć automatycznie, bez potrzeby przełączania na krótszy czas oświetlenia.

Oceń
[Głosy: 12 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Auto Ak47 XXL w PROMO 500+”


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.