thc-thc.com

Recenzja Odmiany Konopi White Widow

White Widow to jedna z najbardziej znanych i popularnych odmian konopi na rynku konopnym, jakie kiedykolwiek wyszły z Holandii. Do dnia dzisiejszego ma głęboko zakorzeniony wpływ na wiele odmian i często można ją znaleźć w kafejkach w Amsterdamie. Kawiarnie bardzo często mają ją w ofercie w tej czy innej formie. I nie bez powodu, sama moc marihuany sprawiła, że weszła ona na salony zaraz po powstaniu i od samego początku faworyzowało ją wielu użytkowników – każdy hodowca czy użytkownik byłby głupcem jeśli nie wypróbowałby choć raz w swoim życiu White Widow.

white widow i recenzja tej odmiany marihuany

Historia White Widow jest dość niejasnym i kontrowersyjnym tematem, jak to zwykle bywa w przypadku najsłynniejszych i oldschoolowych odmian. Jedną z rzeczy, z którą wszyscy się zgadzają jest wyjątkowa jakość jej dziedzictwa; odmiana wywodzi się z brazylijskiej sativy, która została skrzyżowana z hinduską indicą – prawdopodobnie pochodzącą z Keralanu. Powstała w ten sposób roślina stała się hitem zdobywającym wiele nagród ze względu na posiadanie ogromnej ilości zalet. Po wejściu na światowy rynek w 1994 roku ogarnęła go i do dziś pozostaje na liście popularnych odmian.

White Widow ma skłonność do wywoływania kompleksowych i nieco tajemniczych efektów. Fakt, że dominuje w niej sativa sprawia, że posiada ona mocne, euforyczne efekty umysłowe, podczas gdy dziedzictwo indica powoli obejmuje twoje ciało i zmywa z niego wszelkie bóle. Odmiana oferuje świetne, wszechstronne doświadczenie, które jest prawdziwym świadectwem jakości White Widow. Pąki White Widow często znajdują się w prywatnych zbiorach każdego hodowcy. Jeśli uda ci się na nią trafić, z pewnością będziesz chciał się nią podzielić ze swoimi kumplami i uwierz nam, gwarantujemy, że będą ci bardzo za to wdzięczni.

White Widow cieszy się także sporą popularnością w kręgach medycznych. Dobrze sprawdzi się w leczeniu chronicznego bólu, bólów migrenowych, zapalenia stawów, stanów lękowych, stresu oraz depresji. Użytkownicy zazwyczaj stwierdzają, że jeden czy dwa buchy są już w stanie unieść umysł do eteru zapewniając jednocześnie lekkie efekty fizyczne (większe ilości posiadają potencjał blokowania niepokornych użytkowników na kanapie). Wszystko to sprawia, że jest to bardzo wszechstronna odmiana, którą można wykorzystać na wiele sposobów.

Podobnie jak w przypadku większości mocnych odmian, zalecamy zachowanie ostrożności przy stosowaniu White Widow, szczególnie dotyczy się to nowych użytkowników. White Widow to mocna, a nawet potężna odmiana, która może łatwo przytłoczyć swoimi efektami.

Innym powodem, dla którego White Widow jest tak popularna jest jej fantastyczny, słodki smak oraz aromat. Aromat posiada prawdziwie przenikliwą moc, wypełniając każdą przestrzeń słodkimi i pikantnymi nutami. Dym jest przyjemny i gładki, nabiera coraz więcej ciężkości po każdym kolejnym buchu. Początkowo smak jest przeważnie pikantny, a jego słodka natura pozostawia po sobie posmak. White Widow oferuje doświadczenie najwyższej jakości dla każdego konesera, z pewnością nie będziesz rozczarowany tą odmianą – nie bez powodu wygrała ona 1995 High Times Cannabis Cup.

Nasiona Marihuany White Widow

Jak możesz sobie wyobrazić, słusznym wydaje się włączenie przez wielu producentów nasion marihuany White Widow do swoich katalogów oferowanych produktów. Przykładem jest Zambeza Seeds, która ciężko pracowała, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty – jednym z ich najbardziej cenionych osiągnięć jest własna White Widow XL. Jest ona skrzyżowaniem White Widow oraz Ice, i naprawdę nie można się spodziewać lepszego rezultatu. White Widow XL jest ulepszoną wersją swojej imienniczki ze wszystkimi zaletami, za które każdy pokochał White Widow. Kolejną hybrydą stworzoną przez Zambeza Seeds jest popularna Blue Spider. Cała moc i słodki aromat White Widow połączony został z owocowym smakiem Blueberry i niesamowitą wydajnością Power Plant, otrzymując prawdziwe piękno w najczystszej postaci. Trzecią, nieautomatyczną odmianą, która znajduje się w katalogu Zambeza Seeds, a która posiada genetykę White Widow jest White Widow Haze; odmiana w której dominuje sativa, a która jest tak silna i duża, że przy uprawie outdoor możesz potrzebować drabiny, aby dobrze się nią zająć.

White Widow to mocna, zdrowa, pełna energii roślina, która łatwa jest w uprawie i przynosi świetne plony. Jest dość odporna na zimno, co czyni ją realną opcją w uprawie outdoor na półkuli północnej. Jej ogólna odporność i łatwość uprawy sprawia, że White Widow i każda hybryda w której dziedzictwo się wpisuje jest dobrym wyborem dla początkujących hodowców, którzy mają w planach zajęcie się poważną uprawą. Mimo iż może być uprawiana na świeżym powietrzu w chłodniejszym klimacie, White Widow szczególnie dobrze rozwija się w ciepłych, zadbanych pomieszczeniach. Rośnie w kompaktowej postaci i osiąga średnią wysokość około 1m. W miarę wzrostu roślina daje liczne, tłuste pąki i pokrywa się białą, krystaliczną żywicą, która robi wrażenie na większości hodowców. Czas kwitnienia wynosi około 9 tygodni, a plony mogą wynosić około 400g/m2 indoor oraz 250g/roślina outdoor.

Odmiana ta jest tak wspaniała, że doczekała się również wersji automatycznych, aby zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników marihuany. W rezultacie powstała między innymi White Widow XL Autoflowering oraz Little Dwarf Autoflowering. White Widow Automatic pozostaje wierna swojemu pochodzeniu White Widow, podczas gdy Little Dwarf Automatic łączy w sobie mocny umysłowy haj White Widow i intensywne efekty fizyczne typowe dla Super Skunk dając bardzo dobrze zbalansowany haj ukryty w krótkiej i krępej roślince. Obie te odmiany są automatyczne i dopasowane do każdego hodowcy, która szuka łatwej w uprawie odmiany i nie będzie musiał poświęcać na nią zbyt wiele czasu.

Jest to klasyczna odmiana, która zasłużyła na zapisanie się w historii cannabis dzięki swojemu pięknemu rodowodowi oraz wymarzonym efektom. Istnieje kilka odmian o podobnej do White Widow reputacji, a które leżą w linii najlepszych hybryd i prawdopodobnie zostaną wykorzystane do produkcji kolejnych. White Widow przeszła próbę czasu i z pewnością zagrzeje też miejsce w twoim sercu, dzięki łatwości uprawy i wszechstronności, która jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego. Serdecznie polecamy i wręcz nalegamy do spróbowania White Widow lub jakiejkolwiek hybrydy, w której ona dominuje.

Jeśli chciał byś kupić nasiona marihuany White Widow. Lub poczytać więcej na jej temat to Zapraszamy do naszego sklepu. W zakładce: Nasiona Marihuany, Konopi Legendarnej Odmiany White Widow znajdziesz o niej więcej informacji, jak i również produkty powiązane z tą odmianą.

Oceń
[Głosy: 9 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.