thc-thc.com

Recenzja Odmiany Royal Gorilla od RQS

Charakterystyka Nasion Marihuany Odmiany Konopi Royal Gorilla od Producenta Royal Queen Seeds

Historia pojawienia się wśród nas odmiany Royal Gorilli powstania za pomocą legendarnego szczepu Gorilla Glue jest trafnym przypadkiem z USA, która bez wątpienia jest najczęściej omawianym szczepem na całym świecie. Od dawnych lat, z powodu swoich niesamowitych walorów bardzo szybko została okrzyknięta ulubieńcem koneserów w Stanach Zjednoczonych.

recenzja nasion marihuany odmiany konopi royal gorilla feminizowane od royal queen seeds

Generalnie odkrycie tego szczepu było zupełnie przypadkowe a stało się to za sprawą dwóch hodowców z USA Joesy Whales i Lone Watie, kiedy to rośliny Joesy’ego, Chem Sis, przypadkowo zapyliły jego Sour Dubb. Natomiast nikt nie posiada wiedzy na temat tego dlaczego Lonie zatrzymał niektóre nasiona, podczas gdy Joesy je wyrzucał, lecz wiadomo nam tylko tyle, że w następstwie z samej ciekawości postanowił je zasadzić co sprawiło, że wyrosła nam tak niesamowita Royal Gorilla. W chwili, kiedy obaj hodowcy zorientowali się co stworzyli a było to naprawdę coś niesamowitego… -po czym zachwyceni swoimi pierwszymi wynikami pomiarów THC, gdzie osiągnięto nadzwyczajną zawartość THC (24-26%). W efekcie zdarzyło się tak że co nie które z tych roślin osiągneły niesamowitą zawartością bo aż 30% co nigdy wcześniej nie zostało stwierdzone.

Należy wspomnieć, że Gorilla Glue to marihuana, która w szybkim tempie stała się pierwszym przypadkowym tego potwierdzeniem. Formalna nazwa wzięła się z oszałamiającej produkcji żywicy co powodowała, iż ogrodnicy dotykając czego kol wiek przylepiali się bez żadnego problemu.

Co więcej Gorilla Glue #1 to marihuana typu sativa o fenotypie charakterystycznym właśnie dla rodziny Gorilla Glue, będącym produktem obojnaczego zapylenia wybranych odmian Diesel. Genetyka owej krzyżówki doprowadziła do powstania elitarnego, bardzo silnego potomstwa. Mówią, że Gorilla Glue #4 posiada najsilniejsze fenotypy. Wynikiem czego mogliśmy otrzymać Royal Gorill -super haj. Biorąc pod uwagę rewelacyjny efekt tego szczepu, nazwa Royal Gorilla idealnie pasuje także do stanu, w jakim się znajdziemy po jej zapaleniu. Objawy są typowe dlatego typu roślina Sativa 50% – Indica 50% w wyniku czego zostaniesz wtopionyw kanape, lecz towarzyszy temu stan narastającej euforii,w następstwie kończy się to zbilansowanym efektem przez co nie ma sobie równych. Te zbite, srebrne pąki słyną na całym świecie z tego, że wysyłają palaczy prosto do krainy szczęścia. Polecamy do wieczornego relaksu, doskonałe na sen. Efekty użycia – euforyczny, pokrzepiony inaczej uniesiony oraz zrelaksowany. Mocne i silne efekty, psychiczno-fizyczne, wzbudzające całą gamę silnych uczuć w całym ciele.

charakterystyka nasion konopi odmiany royal gorilla od rqs

Odmiana zdobyła już wiele nagród, takich jak Cannabis Cup 2014 i World Cannabis Cup 2015, gdzie zdobyła pierwsze miejsce w kategorii najlepszych hybryd.

Opisywana przez nas odmiana jest zrównoważoną 50% hybrydą Indica / Sativa, smak ma wspaniale ziemiste wraz ze lekką słodyczą, oraz z dodatkowymi nutami cytryny i sosny. Co sprawi że nawet najbardziej wybredny koneser poczuje się idealnie zrelaksowany.

Nie jest rośliną, którą wybiera się do hodowli ze względu na niezbyt obfite zbiory, lecz chodzi tu przed wszystkim o jakość pączków, a nie o by było ich dużo. Te rośliny można prowadzić wewnątrz i na zewnątrz, gdzie wyrastają ogromne pąki z pięknymi, zielonymi liśćmi. Z powodu na dużą produkcję żywicy, liście pokrywają się dużą ilością włosków, które fantastycznie prezentują się a także błyszczą w słońcu.

Zaczynający swą przygodę, hodowcą nie sprawi w zasadzie żadnych problemów z jej uprawą. Świetnie sobie radzi podczas zmian temperatury, oraz z nadmiernym tak jaki I niedostatecznym podlewaniem. Co ciekawe ma zdolność odpychania ataku pleśni. Uprawiana indoor, osiąga 60–120 cm wysokości i zebrane plony mogą osiągnąć 325–400 g/m². Outdoor rośliny osiągają wysokość do 140 cm i produkują do 120–170 g na roślinę. Możesz spodziewać się zbiorów w 8–10 tygodni po wykiełkowaniu.

Jeśli chciał byś zamówić nasiona marihuany tej odmiany, to Zapraszamy do naszego sklepu:

Oceń
[Głosy: 13 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.