thc-thc.com

Co Wiemy o Odmianie AK-47

Skąd się wywodzi jedna z najsłynniejszych a tym samym najlepszych odmian na świecie która jest tak lubiana przez palaczy oraz hodowców… otóż AK-47 to odmiana ciesząca się bardzo dużą popularnością w krajach w których produkcja marihuany jest legalna. Przez krzyżowanie ze sobą poszczególne szczepy owa roślin uzyskała właśnie to miano. Oczywiście podkreślono to także w momencie kiedy otrzymała liczne nagrody Cannabis Cup.

Odmianie, Nasiona Marihuany, Charakterystyka, Ak-47

AK-47 to typowy klasyk, który cieszy się niesamowitą popularnością już od połowy lat 90 ze względu na wysoką zawartość THC od 15 do nawet 21% i o wysokiej zawartości CBD. W tej odmianie dominuje jednak gen sativa. Krzyżówk powstała z AK-47 i Lowrydera, została stworzona przez nie jakiego Simona z Serious Seeds w 1992 roku, lecz prawdopodobnie słyszano o niej znacznie szybciej bo w latach 70′, powstała jako krzyżówka odmiany Thai i Afghani. Kolejne lata pokazały, iż nie zaprzestano pracować nad tą odmiana ponieważ w 1999 roku skrzyżowano ją ponownie dzięki czemu osiągnięto cel a mianowicie dużo bardziej stabilne geny. Oczywiście co za tym idzie, jej geny zostały wykorzystane do wyhodowania różnych odmian marihuany z bardzo dobrym tym skutkiem.

Najlepszym tego dowodem jest wyszczególnienie jej na prestiżowej imprezie High Times Cannabis Cup. Została wyróżniona a także doceniona za wiele swoich walorów otrzymując nagrody:

  • 1st place Sativa Cup at the 2010 Treating Yourself Expo.
  • 2nd place Sativa Cup at the 1999 High Times Cannabis Cup.
  • 2nd Indica Cup at the 2003 High Times Cannabis Cup.
  • 3rd place Hybrid Cup at the 2011 High Times Cannabis Cup.

AK-47 ma na koncie łącznie aż 19 nagród i wyróżnień.

Ciekawostką jest skąd pochodzi nazwa Ak-47… Wzięła się od znanego wszystkim rosyjskiego karabinu Kałasznikowa. Została utożsamiona z nim ponieważ haj jest bardzo mocny a zarazem, zrównoważony dlatego z uwagi na jego działanie odeżnie po zapaleniu może powalić mało doświadczonego ziomka. Pomimo swojej ostrej nazwie, odmiana powoduje bardzo łagodne odczucia, długotrwałe działanie odczuwane przede wszystkim w głowie. Prowadzi do zwiększonej kreatywności, jednak w większości przypadków powoduje spokój i euforię. Znajduje wielu zwolenników lubiących muzykę, poprawia humor i panuje pogląd, że z każdego wyzwala duszę imprezowicza.

Recenzja, Odmiana, Nasiona Konopi, Charakterystyka, Ak47

AK-47 jest mieszanką czterech odmian – South American (Sativa), Mexican (Sativa), Thai (Sativa) i Afghani (Indica) Ak-47 to w 65% Sativa a 35% Indica, która wytwarza ciemne, małe liściaste topy o dużej mocy, pokryte są żywicą. Intensywny korzenny aromat może nam przypominać odmianę skunk. Co więcej możemy w nich wyczuć to nutę sosny, drzewa sandałowego oraz aksamitny aromat cytrusów. Jej smak jest słodki a jednocześnie lekko pikantny. Zapach dymu jest mocny i może nam przypominać słodkie aromatyczne kadzidło.

Przez swoje działanie może być śmiało stosowana w medycynie by łagodzić stres, niepokój, depresję czy innych zaburzeń nastroju. W efekcie swojego działania potrafi zmniejszać przewlekłe bóle, nudności o prócz tego zwiększa apetyt.

Gen pochodzący od Ruderalis umożliwia, że ta odmiana może rosnąć w każdym miejscu. Może to być indoor, outdoor. Pozytywne cechy AK-47 która jest stosunkowo niedużych rozmiarów, są łatwe w uprawie które nie wymagają szczególnych wymagań rosnące praktycznie w każdych warunkach szczególnie indoor. Wysokość osiąga od 60 do nawet 100 centymetrów dla sadzonek rosnących na świeżym powietrzu (outdoor). Roślina tej odmiany uraczy nas godziwymi plonami zwartymi i mocno żywicznymi kwiatami o pięknym zapachu. Plon z jednej sadzonki może wynieść z 1 metra kwadratowego uprawy około 400–500 gramów. Wyniki są całkiem zadowalające.

Więcej informacji o odmianie konopi Ak47 znajdziesz w naszym artykule pod tytułem: Nasiona Marihuany, Konopi Legendarnej Odmiany Ak47.

Oceń
[Głosy: 5 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.