thc-thc.com

Klasyczne Odmiany od Dutch Passion na Indoor

klasyczne nasiona konopi i marihuany odmian od dutch passion na indoor, czyli do uprawy w domu

Obecnie na rynku konopnym mamy niezliczoną ilość nasion marihuany różnych odmian. Zwłaszcza w odmianach do uprawy indoor (Mówimy tutaj wyłącznie o uprawie w kraju w którym jest to legalne.) można przebierać i wybierać spośród różnych hybryd, ale są pewne szczepy, które są klasykami wciąż wybieranymi przez growerów na całym świecie. Ich popularność wiąże się z dobrą stabilnością genów, co nie można powiedzieć o najnowszych hybrydach. W tym artykule przedstawimy cztery pełno sezonowe klasyki od producenta Dutch Passion, które są ponadczasowymi pozycjami i każdy grower przynajmniej raz w życiu powinien ich spróbować.

1. Euforia Feminizowane (Dutch Passion)

Jest to odmiana jak sama nazwa wskazuje bardzo euforyczna. Haj po niej jest bardzo pobudzający i nie należy jej palić na noc, a bardziej na rozpoczęcie dnia, gdyż bardzo motywuje do działania i wykonywania różnych zadań.

2. Orange Bud Feminizowane (Dutch Passion)

Kto nie słyszał lub nie widział klasycznej pomarańczowej marihuany. To jest właśnie słynny Orange Bud. Jego kwiaty są specyficznie pomarańczowe, a smak cytrusowy. Za te cech jest wciąż kochany przez wielu farmerów na całym świecie.

3. Power Plant Feminizowane (Dutch Passion)

Czyli wieli „Power” oraz wielkie „Planty”, to jest właśnie urok słynnej odmiany Power Plant od producenta nasion Dutch Passion. W swoich charakterystykach DP podaje realne plony, dlatego też patrząc ile można uzyskać suszu z PP, to wciąż jest to dobry kąsek dla komercyjnych hodowców konopi.

4. White Widow Feminizowane (Dutch Passion)

Biała Wdowa od DP to podobno najczystsza dostępna na rynku White Widow. Podobno ta genetyka jest najbardziej podobna to tej z lat 90-tych. Dlatego jeśli ktoś szuka prawdziwej Białej Wdowy, to powinien sięgnąć po tą z Dutch Passion.

Oceń
[Głosy: 4 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.