thc-thc.com.pl

Gdzie Uprawiać Konopie (Marihuanę)?

Przede wszystkim w kraju w którym jest to legalne. Mimo to warto zadbać o dyskrecję, gdyż nasze krzaczki mogłyby zostać skradzione przez osoby, którym nie chce się uprawiać.

Gdzie Uprawiać, Konopie, Marihuanę, Sposoby Uprawy, Podcinanie, Parapecie, Dyskretnie, Legalnie

Marihuana, która równie dobrze mógłby rosnąć na parapecie czy w ogródku, czasami musi być ukrywany przed wścibskimi i nieprzyjaznymi oczami. Mimo to wielu ogrodników nie zrażając się trudnościami wymyśla coraz to nowe sposoby na zakonspirowanie swojej hodowli. Pomagają im w tym dwie wspaniałe rzeczy jakimi są ludzka nieograniczona inwencja oraz nadzwyczajne zdolności adaptacyjne marihuany, rośliny, która może być hodowana na wiele sposobów.

Oto niektóre z nich

1. Wzrost konopi może być kontrolowany tak aby wyeliminować jej trójwymiarowość poprzez przyczepienie gałęzi do ogrodzenia lub siatki. Oto typowy przykład: ogrodnik dysponował przestrzenią o rozmiarach 2.7 m. wysokość, 0.35 m. szerokość, 0.75m. długość. Pomiędzy dwoma półkami w spiżarni. Ściany zostały pokryte folią aluminiową. Sześć 2.4m. jarzeniówek lamp zawieszono pionowo po drugiej stronie ogródka tak że światło padało na rośliny z boku. Konieczne jest także zbudowanie trzech półek na 0.6 m. donice okienne. Łodygi, już w miarę rozwiniętej rośliny, należy delikatnie doczepić do ogrodzenia za pomocą metalowych spinek. Trzeci wymiar został niemal całkowicie wyeliminowany. Gdy odpowiedni układ roślin został osiągnięty, należy zadbać o to aby miały one wystarczającą przestrzeń i w całości były oświetlone.

2. Niektórzy hodowcy budują specjalne „rusztowania” dla swoich roślin , tzn. drewniane paliki z przymocowanymi poprzecznie innymi palikami. Rośliny są przymocowane do owych palików-przewodników , które są z kolei tak ułożone aby zapewnić roślinom jak najwięcej światła. Rośliny przystosowują swój wzrost do układu palików i w ten sposób niepożądany rozrost został wyeliminowany.

3. Pionizacja. Marihuana rośnie w górę wykorzystując czynnik grawitacji dla określenia kierunku wzrostu. W momencie gdy rosnącą normalnie roślinę położy się na boku (łodyga ustawiona poziomo), automatycznie zacznie ona rosnąć znowu w górę.

4. Selektywne podcinanie. Gałęzie konopi naturalnie rosną w czterech kierunkach, pierwsze dwie gałęzie naprzeciw siebie a dwie następne tak samo z tym że w dwóch innych kierunkach. Po podcięciu jednej pary roślina zaczyna rosnąć naturalnie w dwóch kierunkach. Poza tym gałęzie mogą być lekko spięte tak aby dwie rośliny mogły rosnąć blisko siebie.

5. Hodowca miał do dyspozycji jedynie niewielką przestrzeń o rozmiarach 0.75m. wysokość, 0.35 m. szerokość, 1.5 m. długość. Zestaw 4 płaskich świetlówek, używany do zawieszania na suficie, został przytwierdzony do jednej ze ścian. Pod drugą ścianą ustawiono pojedynczy rząd 15cm pojemników.

Oceń
[Głosy: 6 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.