thc-thc.com

Gdzie Uprawiać Konopie (Marihuanę)?

Przede wszystkim w kraju w którym jest to legalne. Mimo to warto zadbać o dyskrecję, gdyż nasze krzaczki mogłyby zostać skradzione przez osoby, którym nie chce się uprawiać.

w jakim miejscu uprawiać rośliny marihuany

Marihuana, która równie dobrze mógłby rosnąć na parapecie czy w ogródku, czasami musi być ukrywany przed wścibskimi i nieprzyjaznymi oczami. Mimo to wielu ogrodników nie zrażając się trudnościami wymyśla coraz to nowe sposoby na zakonspirowanie swojej hodowli. Pomagają im w tym dwie wspaniałe rzeczy jakimi są ludzka nieograniczona inwencja oraz nadzwyczajne zdolności adaptacyjne marihuany, rośliny, która może być hodowana na wiele sposobów.

Oto niektóre z nich

1. Wzrost konopi może być kontrolowany tak aby wyeliminować jej trójwymiarowość poprzez przyczepienie gałęzi do ogrodzenia lub siatki. Oto typowy przykład: ogrodnik dysponował przestrzenią o rozmiarach 2.7 m. wysokość, 0.35 m. szerokość, 0.75m. długość. Pomiędzy dwoma półkami w spiżarni. Ściany zostały pokryte folią aluminiową. Sześć 2.4m. jarzeniówek lamp zawieszono pionowo po drugiej stronie ogródka tak że światło padało na rośliny z boku. Konieczne jest także zbudowanie trzech półek na 0.6 m. donice okienne. Łodygi, już w miarę rozwiniętej rośliny, należy delikatnie doczepić do ogrodzenia za pomocą metalowych spinek. Trzeci wymiar został niemal całkowicie wyeliminowany. Gdy odpowiedni układ roślin został osiągnięty, należy zadbać o to aby miały one wystarczającą przestrzeń i w całości były oświetlone.

2. Niektórzy hodowcy budują specjalne „rusztowania” dla swoich roślin , tzn. drewniane paliki z przymocowanymi poprzecznie innymi palikami. Rośliny są przymocowane do owych palików-przewodników , które są z kolei tak ułożone aby zapewnić roślinom jak najwięcej światła. Rośliny przystosowują swój wzrost do układu palików i w ten sposób niepożądany rozrost został wyeliminowany.

3. Pionizacja. Marihuana rośnie w górę wykorzystując czynnik grawitacji dla określenia kierunku wzrostu. W momencie gdy rosnącą normalnie roślinę położy się na boku (łodyga ustawiona poziomo), automatycznie zacznie ona rosnąć znowu w górę.

4. Selektywne podcinanie. Gałęzie konopi naturalnie rosną w czterech kierunkach, pierwsze dwie gałęzie naprzeciw siebie a dwie następne tak samo z tym że w dwóch innych kierunkach. Po podcięciu jednej pary roślina zaczyna rosnąć naturalnie w dwóch kierunkach. Poza tym gałęzie mogą być lekko spięte tak aby dwie rośliny mogły rosnąć blisko siebie.

5. Hodowca miał do dyspozycji jedynie niewielką przestrzeń o rozmiarach 0.75m. wysokość, 0.35 m. szerokość, 1.5 m. długość. Zestaw 4 płaskich świetlówek, używany do zawieszania na suficie, został przytwierdzony do jednej ze ścian. Pod drugą ścianą ustawiono pojedynczy rząd 15cm pojemników.

Oceń
[Głosy: 6 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.