nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Nasiona Konopi i ich Zastosowanie

nasiona_marihuany_konopi_marihuana_plakat_thc-thc

Nasiona konopi i konopie były wykorzystywane od tysięcy lat. Na pewno konopie przyniosły więcej pożytku, dobra niż zła. Tak naprawdę konopie zostały z demonizowane dopiero w naszych czasach, kiedyś nie były niczym złym wręcz przeciwnie. Wiele wielkich cywilizacji bazowało na konopiach, były stosowane w przemyśle, medycynie i żywieniu ludzi i zwierząt. Jest to roślina o niesłychanym, wszechstronnym zastosowaniu. Na świecie jest bardzo mało roślin o tak szerokim zastosowaniu. Konopie miały zastosowanie w produkcji papieru, lin, a nawet w budowie domów. Konopie w medycynie to możliwość leczenia setek schorzeń i chorób. A w żywieniu nasiona konopi czy też nasiona marihuany co jest tym samym miały szerokie zastosowanie w produkcji oleju, ziarno konopi było też po prostu spożywane gdyż pestki konopi mają wszystkie niezbędne substancje odżywcze, człowiek mógł by jeść tylko nasiona konopi i by przetrwał, są w stanie dostarczyć nam wszelkich substancji odżywczych dzięki którym możemy żyć i nie głodować. Może dlatego jest to jedno z bardziej lubianych ziaren przez ptaki.

Konopie inaczej marihuana została z demonizowana do tego stopnia że dla większości ludzi naszych czasów jest postrzegana tylko i wyłącznie jako narkotyk który w ich przekonaniu nie różni się od heroiny czy kokainy. Jest to spowodowane brakiem edukacji w tym zakresie a nawet celowym wprowadzaniem ludzi w błąd przedstawiając ją jako coś bardzo złego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.