thc-thc.com

Nasiona Konopi i ich Zastosowanie

jakie może być zastosowanie nasion marihuany

Nasiona konopi i konopie były wykorzystywane od tysięcy lat. Na pewno konopie przyniosły więcej pożytku, dobra niż zła. Tak naprawdę konopie zostały z demonizowane dopiero w naszych czasach, kiedyś nie były niczym złym wręcz przeciwnie.

Wiele wielkich cywilizacji bazowało na konopiach, były stosowane w przemyśle, medycynie i żywieniu ludzi i zwierząt. Jest to roślina o niesłychanym, wszechstronnym zastosowaniu. Na świecie jest bardzo mało roślin o tak szerokim zastosowaniu. Konopie miały zastosowanie w produkcji papieru, lin, a nawet w budowie domów. Konopie w medycynie to możliwość leczenia setek schorzeń i chorób. A w żywieniu nasiona konopi czy też nasiona marihuany co jest tym samym miały szerokie zastosowanie w produkcji oleju, ziarno konopi było też po prostu spożywane gdyż pestki konopi mają wszystkie niezbędne substancje odżywcze, człowiek mógł by jeść tylko nasiona konopi i by przetrwał, są w stanie dostarczyć nam wszelkich substancji odżywczych dzięki którym możemy żyć i nie głodować. Może dlatego jest to jedno z bardziej lubianych ziaren przez ptaki.

Konopie inaczej marihuana została z demonizowana do tego stopnia że dla większości ludzi naszych czasów jest postrzegana tylko i wyłącznie jako narkotyk który w ich przekonaniu nie różni się od heroiny czy kokainy. Jest to spowodowane brakiem edukacji w tym zakresie a nawet celowym wprowadzaniem ludzi w błąd przedstawiając ją jako coś bardzo złego.

Oceń
[Głosy: 3 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.