thc-thc.com

Recenzja Odmiany Konopi Chocolate Haze

Chocolate Haze to jedna z najpiękniejszych kreacji, a poniżej krótka historia jak została stworzona ta czekoladowa bestia – powstała ona ze skrzyżowania Chocolate Thai i Canaloupe Haze.

opis i charakterystyka odmiany marihuany chocolate haze

Tajlandzka genetyka z lat siedemdziesiątych, poprzedzona staranną selekcją i wieloma udoskonaleniami na przestrzeni dziesięcioleci, dała początek specjalnemu fenotypowi Chocolate, który został uznany za klasyk w latach 80-tych. Oldchoolowi użytkownicy oczywiście mogli pozyskiwać ją tylko z czarnego rynku. W ówczesnych czasach była ona prawdziwą zdobyczą.

Cannalope Haze to tropikalna hybryda sativa pochodząca ze skrzyżowania oryginalnego Haze i meksykańskiej sativy, znana z przyjemnego, sosnowo – melonowego zapachu. Intensywny haj, który pojawia się szybko, często zaskakuje początkujących użytkowników. Co więcej, efekty utrzymują się wiele godzin. Skrzyżowanie Chocolate Thai z potęgą jaką niesie ze sobą Haze okazało się strzałem w dziesiątkę w odniesieniu do podniesienia poziomu THC bez utraty cudownego smaku. W rzeczywistości, Cannalope Haze posiada jeszcze mocniejszy smak i słodkie czekoladowe nuty.

Chocolate Haze to hybrydowa sativa, o której zawsze marzyłeś. Pełne efekty umysłowe i pobudzający smak czekolady sprawiają, że ta odmiana jest prawdziwym hitem wśród oldschoolowych hipisów i milenialnych palaczy. Współczesny krajobraz cannabis zdominowany przez genetykę indica; gdzie Chocolate Haze to praktycznie czysta sativa, która zmieni twoją opinię na temat odmian sativa.

Marihuana zawsze była związana z ekspansją świadomości i być może nadszedł czas, aby zrobić w ogrodzie miejsce dla wysokiej jakości sativy. Chocolate Haze to egzotyczna, hybrydowa sativa z krótkim okresem kwitnienia. W przypadku uprawy indoor, odmiana świetnie współpracuje z ScrOG. Chocolate Haze wymaga lekkiego poskromienia, ponieważ lubi rozciągać się zarówno w przestrzeni poziomej jak i pionowej.

Dlatego też przy Chocolate Haze zaleca się wczesne szkolenie roślin jak i uprawę outdoor. Chocolate Haze kwitnie obficie w ciągu zaledwie 8-10 tygodni, więc nie ma obaw, nie będziesz musiał zbyt długo czekać. Odmiana ta uwielbiana jest przez koneserów sativy oraz domowych hodowców, którzy poszukują wyjątkowej odmiany o pewnym charakterze. Uspokajające efekty są ostatnią rzeczą, której można się spodziewać po tej sativie; przygotuj się na mocny, naprawdę mocny haj! Chocolate Haze jest idealnym towarzyszem dla artystów, pisarzy lub przy wszelkiego rodzaju twórczych procesach.

Oczywiście, kiedy już została opracowana Chocolate Haze, growerzy nie osiedli na laurach. Byli tak pozytywnie ośmieleni i uznali, że warto jej poszukać partnera.

Oczywistym wyborem była w tym przypadku OG Chocolate Thai, która idealnie pasowała do Chocolate Haze. Celem hodowców było zwiększenie potencjału odmiany i wzbogacenie jej czekoladowego smaku.

Rygorystyczna, ręczna selekcja fenotypów Choco doprowadziła do stworzenia jeszcze doskonalszej hybrydy. Czekoladoholicy oraz koneserzy cannabis mogą dzięki temu doświadczyć dodatkowej przyjemności jaką niesie ze sobą odmiana Choco Candy.

Choco Candy jest bardziej kompaktowa i przyjazna w stosunku do początkujących hodowców niż jej rodzice. Haj jest euforyczny i przychodzi szybko – 100 procentowa sativa, jak można tego oczekiwać. Poziom THC wynosi ponad 20 procent i nie jest żadnym zaskoczeniem. Pokryte gęstą żywicą pąki gotowe są do zbioru w ciągu 65 dni okresu kwitnienia. Dzięki Choco Candy będziesz w stanie rozkoszować się słodkim smakiem i mocnym hajem.

Dostępność Nasion Marihuany tej Odmiany

W naszym sklepie z nasionami konopi dostępne są obydwie te odmiany. Chocolate Haze jest produkowany przez Royal Queen Seeds a Choco Candy przez Zambeza Seeds.

Oceń
[Głosy: 2 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.