thc-thc.com

Uwaga Na Oszustów Weed24.pl Podszywających się Pod Naszą Firmę

weed24 to oszuści, podszywają się pod sklep thc-thc

Nasz sukces obarczony jest niestety tym że inne pseudo sklepy próbują się pod nas poszywać, kopiują naszą ofertę i próbują sprzedawać coś czego tak naprawdę nie mają. Ostatnio natknęliśmy się na bardzo wyrafinowanych oszustów którzy założyli sobie sklep z nasionami konopi kopiując słowo w słowo całą naszą ofertę.

Oszuści ci kopiując naszą całą ofertę nie przewidzieli tylko jednego co ich zdradziło mianowicie nasz firma jest wyłącznym dystrybutorem nasion marihuany producentów Akseeds oraz Zambeza Seeds mamy z tymi firmami kontrakty na wyłączność w Polsce, oznacza to że inne Polskie firmy sklepy które chcą mieć ich nasiona w ofercie mogę się w nie zaopatrzyć wyłącznie u nas. Akseeds i Zambeza Seeds odsyła wszystkie Polskie firmy do nas. Jesteśmy w stałym kontakcie z Akseeds oraz Zambeza Seeds i nawet jeśli ktoś pisze do nich z zapytaniem o nasiona to my dostajemy od nich informację.

Oszuści Weed24.pl nigdy nie zaopatrywali się u nas w nasiona konopi Akseeds ani Zambezy dlatego nie mogą mieć tych nasion fizyczne, mają je jedynie w swojej ofercie a co wysyłają ludziom, możliwe że nic lub też pokarm dla papug czyli konopie przemysłowe. Oszuści ci przygotowali się dobrze do swojej przestępczej działalności. Adresy które podają na stronie są fałszywe, jedyne co to podają numer konta bankowego bez prawdziwych danych, który to numer konta do kogoś należy na niego wpływają wyłudzone pieniądze. Jak na oszustów przystało formę płatności mają tylko jedną przelew! Telefon i email milczy.

Nasza firma odniosła sukces w sprzedaży nasiona marihuany, zaufało nam już masę ludzi i mamy duże grono stałych klientów. Jednak ten sukces jak widać jest obarczony właśnie tym że zawsze ktoś może próbować pod nas się podszywać.

Nasza Firma POWIEW jest właścicielem tylko dwóch sklepów internetowych SeedBay.pl oraz THC-THC.COM i tylko za pośrednictwem tych sklepów sprzedajemy nasiona marihuany, wszystkie kontaktowe emaile i numery telefonów znajdują się na naszych stronach. Nie używamy żadnych darmowych skrzynek pocztowych.

Pozdrawiam i Zapraszam do Pewnych Zakupów!

Oceń
[Głosy: 3 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Uwaga Na Oszustów Weed24.pl Podszywających się Pod Naszą Firmę”


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.