thc-thc.com

White Widow od Dutch Passion w 1+1

najlepsze white widow, zdobywca nagród

White Widow oferowana przez firmę Dutch Passion to zdecydowanie produkt o najwyższej jakości, który udoskonalany przez wiele lat obecnie może cieszyć nas swoim niesamowitym smakiem i zapachem. To oryginalna roślina skrzyżowana z odmianami indyjskimi i brazylijskimi, które wzmagają silny smak i aromat kwiatów. To prosta odmiana, która świetnie sprawdza się w uprawie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jeśli szukasz czegoś odpowiedniego, to doskonała propozycja dla Ciebie! Tym bardziej że masz okazję kupić ją u nas w Promocji 1+1
(uwaga oferta ograniczona czasowo).

White Widow – Czym Charakteryzuje się ta Odmiana?

Odmiana White Widow znana jest przede wszystkim z niezwykle silnych, białych (jak sama nazwa wskazuje) kwiatów, które sprawiają, że odczucia związane z użyciem rośliny są naprawdę odczuwane. Charakteryzuje ja mocny smak i złożony zapach, który można określić jako zdecydowanie sosnowy z wyczuwalnymi nutami cytrusa oraz lekkim metalicznym posmakiem. Jej niezwykle silny i specyficzny aromat sprawia, że jest to jej znak rozpoznawczy.

Jest to niezwykle znana odmiana “starej szkoły”, którą z pewnością znają wszyscy miłośnicy tego typu smaków. Niezwykle silna i mocna hybryda, która charakteryzuje się nie tylko białymi pąkami ale również i szybkim wzrostem zarówno podczas wegetacji jak i jej kwitnienia. Dlatego też jest ona bardzo polecana dla wszystkich osób hodujących rośliny konopi oraz szukających starej dobrej Białej Wdowy. Roślina należy do szybko kwitnących gatunków, a także doskonale radzi sobie zarówno w technice Sea of Green oraz Screen of Green. Hybryda ta jest niezwykle znana z bujnego wzrostu oraz wspaniałych, pełnych pąków wypełnionych włoskami.

Wygląd Roślin Odmiany White Widow

White Widow to odmiana cechująca się średnią wielkością rośliny o bardzo zwartych kwiatach. Jej pąki wytwarzają mniej słupków niż inne odmiany. Roślina ta jest niezwykle prosta i niewymagająca w uprawie. W odpowiednich warunkach i z zastosowaniem właściwej pielęgnacji z pewnością okaże się niezwykle piękną i bujną odmianą, która obfitować będzie niesamowitymi plonami. White Widow cechują również okazałe kwiaty otoczone małymi listkami, które są o wiele prostsze w przycinaniu niż w przypadku innych odmian.

white widow od producenta dutch passion

Warunki Uprawy i Pielęgnacja

Jeśli chodzi o właściwe warunki uprawy, to jest to odmiana dość elastyczna pod tym względem, która jednak zdecydowanie lepiej poczuje się w uprawie typu indoor. White Widow odporna jest na zginanie i łamanie, dzięki czemu doskonale wpasuje się w różne warunki. Niezwykle bujne pąki i kwiaty o wysokiej zawartości THC to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tych roślinek.

Roślina ta charakteryzuje się niezwykle zwartymi kwiatostanami i grubymi białymi pąkami o wysokiej zawartości THC. To zdecydowany znak rozpoznawczy tej rośliny, który spowodował jej ogromną popularność. Prosta w uprawie, niewymagająca o wysokim tempie wzrostu i kwitnienia będzie idealną propozycją dla wielu użytkowników, również tych całkiem zielonych w temacie.

White Widow – Działanie Medyczne i Euforyczne

White Widow uważana jest za jedną z najsilniejszych odmian konopi. Niezwykle ceniona nie tylko przez jej miłośników, ale także przez użytkowników ze wskazań medycznych. Niezwykle mocna charakteryzuje się naprawdę silnym działaniem leczniczym i wspierającym leczenie.

Oprócz tych zalet roślina ta charakteryzuje się przede wszystkim bardzo silnym działaniem euforycznym. Haj po White Widow jest niezwykle mocny i energetyzujący. To pozytywne odczucia, bardzo silnie odczuwalne, które doskonałe zdadzą egzamin podczas spędzania czasu z przyjaciółmi jak również we własnym towarzystwie. Z upływem czasu natężenie odczuć słabnie a cały haj staje się o wiele bardziej relaksujący i kojący, dzięki czemu jest on odpowiednią odpowiedzią na poprzednie ekscytujące doznania. To doskonały nastrój do wypoczynku i snu, który doskonale nastraja nas na wieczór.

Tempo Wzrostu Roślin i Jej Wydajność

White Widow dzięki swojemu wigorowi to roślina, którą możne przełączyć na fazę kwitnienia już po upływie około 4 tygodni fazy wzrostu, dzięki czemu w sprzyjających warunkach będzie gotowa do zbioru po okresie 8 tygodni kwitnienia. Co ciekawsze w przeciągu ostatnich 2 tygodni tempo wzrostu kwiatów rośliny spowolni i zatrzyma się, dzięki czemu w rozwijających się liściach i pąkach rozpocznie się bogata produkcja żywicy, która następnie pokryje je sporą zawartością trichomów, co przełoży się na wysokie stężenie THC. Odmiana ta jest niezwykle wydajna, dzięki czemu to bardzo atrakcyjna opcja dla wielu. Z 1m2 rośliny możemy uzyskać aż 400 g plonów w bardzo krótkim czasie. Jak widać efekty mówią same za siebie. Dodatkowo roślina ta posiada niezwykle pełne i kompaktowe topy, co jest w tym przypadku ogromną zaletą. To doskonała odmiana na początek, która z pewnością zachwyci Cię plonami.

Oceń
[Głosy: 10 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “White Widow od Dutch Passion w 1+1”


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.