thc-thc.com

Haszysz – Smak Orientu, Informacje o Haszyszu

Czy wiesz że w Maroko, dokładnie w górach Rif produkuje się haszysz, który powstaje z upraw konopi indyjskich mających minimum 50 000 hektarów powierzchni. Uprawa marihuany w tym regionie to normalna praca rolników.

Haszysz, Haszyszu, Smak, Orientu, Produkuje, Maroko, Kupno, Cena, Kosztuje, Uprawa Konopi, Rolników

Tym samym oficjalnie uprawa konopi indyjskich oraz produkcja i sprzedaż haszyszu w Maroko jest wciąż zakazana i grozi za to długoletnie więzienie. Ale w praktyce Policja współpracuje z rolnikami i nic im za to nie robi a wręcz czerpie z tego korzyści.

Ile Kosztuje Haszysz w Maroko?

W przeliczeniu na polskie złotówki za haszysz płacie się tam grosze, bo kilogram haszyszu kosztuje tam 400 do 600 złotych. Nic dziwnego że przemyt haszyszu z Maroko do europy kwitnie na ogromną skalę. Jak już na pewno przeliczyłeś nieźle można na tym zarobić. Oczywiście nie zachęcamy nikogo do kupna i przemytu haszyszu z Maroko do europy. Informację tą podajemy tylko jako ciekawostkę.

Tego typu i innych ciekawostek o haszyszu możesz się dowiedzieć z naszego kompendium wiedzy właśnie o haszyszu. Również zobaczysz tam zdjęcia przykładowych próbek aż 12 rodzajów kości haszu.

Oceń
[Głosy: 9 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.