Nasiona Marihuany Zambeza Seeds to Pewna Genetyka

zambeza, seeds nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane

Już spory czas temu Zambeza Seeds wprowadziła dużo nowych nasion marihuany. Nic na ten temat nie pisaliśmy na blogu więc czas najwyższy coś napisać.

Nowe odmiany sprzedają się wyśmienicie i już zostały dobrze przetestowane przez naszych klientów. Zambeza zawsze miała dobre nasiona i tym razem nie jest inaczej. Oferują bardzo dobrą genetykę za rozsądną cenę. Nowa linia odmian ma też inne opakowana, nie ma już metalowych pudełeczek, są teraz inne równie dobre opakowania dobrze zabezpieczające nasiona. Przypominamy że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nasion marihuany producenta Zambeza Seeds. Oryginalne nasiona tego producenta kupisz tylko u nas.

Blue Brilliant Feminizowane
Blue Spider Feminizowane
Candy Caramelo Automatic Feminizowane
Candy Caramelo Feminizowane
Choco Candy Feminizowane
Green AK XL Automatic Feminizowane
Green AK XL Feminizowane
Green Monster Automatic Feminizowane
OG Bubble Gum Automatic Feminizowane
OG Bubble Gum Feminizowane
Power Kush Automatic Feminizowane
Power Kush Feminizowane

Zapraszamy do Zakupów!

6 komentarzy do wpisu „Nasiona Marihuany Zambeza Seeds to Pewna Genetyka”

  1. Pesteczki zambezy są bardzo dobre i w rozsądnych cenach polecam zwłaszcza ich automaty, bardzo dobra genetyka porównywalna do najdroższych nasion dutch passion.

  2. White Widow haze miałem i faktycznie petarda, zdecydowanie odmiana dla wymagających koneserów. Ja poczęstowałem kumpli z osiedla to byli zachwyceni mówili że nigdy czegoś takiego dobrego nie palili. Nie jeden dil osiedlowy chciał by mieć to w swojej ofercie a rozeszło by się jak świeże bułeczki. pozdrawiam ziomale 🙂

    • Każdy kto pali chemole od osiedlowych dilów nie wie co to prawdziwa maryśka. Zwykle jak zapali taki jeden drugi ziółko z naturalnego growa bez zakrapiania itp. to jest w niebie i już nie chce osiedlowych chemoli.

  3. Ja mogę polecić Green monster testowałem i daje rady. Zambeza ma dobrą genetykę nie ma co. polecam

  4. Bardzo dobre nasiona miałem Ak 47 XL auto i Power kusha auto. Teraz przymierzam się do pełnosezonówki White widow haze podobno niezła petarda.

Dodaj komentarz