thc-thc.com

30-lecie Dutch Passion, my jesteśmy ich PRAWDZIWYM DYSTRYBUTOREM

W tym roku firma produkująca nasiona marihuany Dutch Passion obchodzi swoje 30-lecie. Dutch Passion została formalnie zarejestrowana w 1987 roku, ale pierwsze jej genetyki powstały już w 1970 roku.

dystrybutor nasion marihuany dutch passion

Z okazji ich 30-lecia nasza firma jako jedyna z Polskich firm zajmujących się sprzedażą nasiona marihuany została zaproszona na galę z tej okazji, która odbędzie się w Holandii, już w tym miesiącu. Tylko my zostaliśmy zaproszeni na galę z tej okazji gdyż jesteśmy wręcz jedynym Polskim PRAWDZIWYM DYSTRYBUTOREM nasiona marihuany Dutch Passion, co można sprawdźcie na ich stronie.

W Polsce w ostatnim czasie po za ujawnionymi przez nas podróbkami zrodziła się moda na okłamywanie klientów że jest się dystrybutorem. Inne sklepy wykorzystują nieświadomość swoich potencjalnych klientów i wabią ich tekstami np.: „jedyny importer, dystrybutor”. A faktycznie nie ma ich na liście dystrybutorów. A jeśli okłamują swoich potencjalnych klientów w tej kwestii to za pewne w innych też to robią.

Czym się różni PRAWDZIWY DYSTRYBUTOR od sklepu, który ma tylko ich ofertę na swojej stronie. Mianowicie dystrybutor współpracuje z Dutch Passion na bazie podpisanego kontraktu, ma zobowiązania wobec producenta, ale za to ma lepsze względy, jest traktowany jako znaczący klient, tym samym nie dostanie złej partii nasion. Sklepy, które nie są dystrybutorem nie mają żadnych zobowiązań wobec producenta, takie sklepy są nieznaczącymi klientami dla Dutch Passion. Tak na prawdę mogły tylko raz zrobić zakupy hurtowe u producenta i tym sposobem dodały sobie ofertę nasion marihuany na swoją stronę.

Dlatego jeśli szukasz PRAWDZIWEGO DYSTRYBUTORA nasion marihuany Dutch Passion to dobrze trafiłeś.

Oceń
[Głosy: 1 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “30-lecie Dutch Passion, my jesteśmy ich PRAWDZIWYM DYSTRYBUTOREM”


Copyright © blog.thc-thc.com - newsy sklepu z nasionami marihuany THC-THC.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.