nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Aktywista z Niemiec Walczący o Legalizację Wygrał Milion Euro

W sobotę 25 stycznia 2014, Georg Wurth, szef największej organizacji „Wolne Konopie” w Niemczech (DHV) wygrał w programie (millionaerswahl.de) „wygraj demokratycznie milion Euro”, na reklamę i prace stowarzyszenia DHV.

Planuje on zrobić pierwszy spot w telewizji, który prezentuje lobby wolnych konopi i przedstawia prace i ważność zmian podejścia do sprawy. Dodatkowo planuje walczyć w imieniu pacjentów, którzy potrzebują konopi w celach medycznych, a ubezpieczenie zdrowotne nie płaci za te leki. Podejście do glosowania nie było łatwe. Glosowało się w 7 kandydatów i od początku gry było tysiące ochotników, do głównego glosowania doszło 41 kandydatów i grup, które występowały w telewizji.

Prezentacja DHV (youtu.be/FBeTfNEaIXY) była dobrze zaplanowana i przyjęta. Było wiele głosów buntu, dlaczego się daje platformę dla narkotyków w telewizji, ale zadecydowało demokratyczne glosowanie. Głosy telefoniczne, SMS, i głos publiki w sali zdecydowały o ponownym zwycięstwie w wielu podejściach!

Georg Wurth wyjaśnia :

„Musimy porozmawiać o konopi i do tego chcę użyć wygranego miliona. Polityka musi się wziąć udział w tej debacie. W Kolorado marihuana jest teraz całkowicie legalna. W USA, w stanie Waszyngton i w Urugwaju zmienili tez prawo i otworzyli rynek konopi. To pokazuje, że inna polityka dot. marihuany jest możliwa! Nie chodzi o banalizację konopi , ale alternatywę dla zakazu. Zakaz konopi nie działa, jest niebezpieczny i kosztuje miliardy – chcemy zastąpić istniejący czarny rynek przez rynek regulowany, co chroni młodzież i dorosłych konsumentów . A jest ich wielu. Dzisiaj młodzieży jest łatwiej kupić konopie niż alkohol, i to musi się zmienić. Z wygranymi pieniędzmi, będziemy wspierać ten cel . Będziemy reklamować zmiany dot. konopi w telewizji i pokazywać problemy publiczne związane z tutejszą polityką. Trzeba zainicjować dialog na temat tego, czy ma to sens , aby policja ścigała ludzi tylko dlatego, że zdecydowali się na konopie zamiast alkoholu. Chcemy także wspierać chorych ludzi w walce o ich prawa do konopi w medycynie . Chcielibyśmy, aby miliony ludzi, którzy spożywają marihuanę w Niemczech, mieli głos, który jest tak głośny, że nawet kanclerz Merkel nie może już tego ignorować!

Deutscher Hanf Verban

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.