nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Marihuana

Wprowadzenie medycznej marihuany zapobiega przedawkowaniu lekow

Holandia ma reputację kraju narkotyków i narkomanów. Tą reputację zawdzięcza ten kraj swojej unikalnej w świecie polityce tolerowania narkotyków. Ta liberalna polityka owocuje tym, że Holandia liczy stosunkowo niski procent narkomanów i mimo, że miękkie narkotyki (soft drugs) jakim jest marihuana (także pod nazwą: trawka, marycha, hasz, itp) są legalnie w sprzedaży to jednak Holandia ma z tym mniej problemów niż inne kraje europejskie o USA nie wspominając. Największe problemy w Holandii stwarzają “drugs-turyści” z sąsiednich krajów (głównie Francja i Niemcy) przyjeżdżający tu tylko po to aby się napalić trawki do woli.

Holendrzy tradycyjnie już od czasów hippisowskich palą i tolerują miękkie narkotyki. Dzisiejsi politycy tego kraju w większości sami byli studentami pod koniec lat sześćdziesiątych i sami palili chętnie trawkę i uprawiali wolną miłość co w połączeniu z tolerancyjnymi tradycjami tego narodu zaowocowało tak unikalną w świecie wolnością palenia “trawki”. Ta polityka choć niekonsekwentna jest kością w gardle innych krajów UE a w szczególności Francji. Z powodu politycznych nacisków sąsiednich mocarstw, miękkie narkotyki są oficjalnie “prawie” zabronione ale nie do końca i na papierze są zabronione ale w praktyce nie.

Holandia – kraj narkotyków?
Fakty temu zaprzeczają.
Poniżej procent mieszkańców wybranych krajów którzy palą czasami lub palili kiedyś marihuanę:

1. Nowa Zelandia 22%
2. Australia 18%
3. USA 12%
4. W. Brytania 9%
5. Szwajcaria 8,5%
6. Irlandia 8%
7. Hiszpania 7,5%
8. Kanada 7,4%
9. Holandia 5,2%
10. Polska 3,4%

wiatrak.nl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.