nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

„Niekaranie za blanta jest do osiągnięcia w Sejmie”

– Niekaranie za blanta jest do osiągnięcia w tym Sejmie, przy tej większości. Tak sądzę, bo każdy rozsądny człowiek przyzna, że trzeba to prawo zmienić – stwierdził w „Faktach po Faktach” Artur Rozenek z Ruchu Palikota. I dodał, że następny krok do jakiego zmierza jego ugrupowanie, to „zalegalizowanie pełne”. – Dlaczego? Chodzi o to, żeby wyjąć ten narkobiznes z rąk przestępców, z rąk bandytów – tłumaczył.

marihuana-joint-w-rece-na-rzece-300x150

Rozenek dodał, że jeśli państwu uda się „kontrolować” narkobiznes, to będzie można „realnie przeciwdziałać narkomanii”.

„Da się paluszek, wezmą rękę”

W to nie wierzy Bolesław Piecha. – Przestańmy wierzyć tym demagogom. Obserwowałem „marsze wyzwolenia konopi” i tam chodzą dzieci, a dorośli ludzie na tym zarabiają – przekonywał.

Dodał, że jeśli coś jest poza prawem, to powinno tam zostać, bo „jak da się paluszek, wezmą rękę”. – Państwo jest odpowiedzialne za poziom bezpieczeństwa i to nie jest tak, że marihuana nie szkodzi – mówił.

Piecha przekonywał także, że nie należy dzielić narkotyków na „twarde i miękkie”. – Są po prostu narkotyki. I narkotykom trzeba powiedzieć zdecydowane: „Nie”. Bo jak się postawi to na równi pochyłej, to się stoczymy – przekonywał poseł PiS.

„Marihuany nie da się przedawkować”

Do tych słów Piechy odniósł się Rozenek. – Twardymi narkotykami są wódka i papierosy, więc jeśli mamy zakazywać, zakażmy i tego. Następnym krokiem będzie zakazanie herbaty i kawy i wszystkiego, co się wyda politykom szkodliwe. Na przykład sól ludziom szkodzi, cukier szkodzi – wyliczał. – Poza tym w Polsce znamy wiele przypadków – to jest nagminne, że ludzie po alkoholu umierają, a nie słyszałem, żeby ktoś od marihuany umarł. Tego narkotyku nie da sie przedawkować – dodał poseł Ruchu Palikota.

Rozenek tłumaczył też, że należy zalegalizować marihuanę, bo „jest zbyt pozytywna, zbyt łagodzi obyczaje w przeciwieństwie do wódki”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.